• ürünü satana kadar ağam paşam, sattıktan sonra malkara keşan. bu ne yahu?
    rezalet bence de
  • ulan ülkede herkes birbirinin götünden kan alma derdinde.

önceden internet alışverişi güven vermezdi, tü kaka denirdi; şimdi bizzat insanla muhatap olmak güven vermez oldu.

ayrıca kerim bey size de, iş etiğinize de yazıklar olsun.
  • bir malı satarken söylediği sözü inkar edenler ile mesai sonrası görüşmek gerektiğini bir kez daha gösteren hadise.

madem burası ortadoğu, madem şerefsizlik serbest o zaman böylelerine anladığı dille konuşacaksın.
  • gündemde kalması gereken bi rezalet
  • devamında ne olacak
  • saat ve saat pismanliktir. zaten saat degil oyuncak satiyorlar. boyle isletmelerden alisveris yapmayin. ınanin internetten almak hem daha guvenli hem daha ucuz.
  • bütün satışlar niye böyle, ilk başta ilgi, alaka, garantiler, sòzler havada uçuşuyor sonrasında tirt,
    neyse kerim, firmanın güvenililirliğini zedelediğin için sana bye, ha bunu onlar için , onlar yaptırdı vs olsun kıçı tekmelenecek olan sensin,

rezalet,
  • ben de bu firmanın servisine çok nadir taktığım saati verdim pil değişimi için, saat geri döndüğünde kadran ayarı yapılan buton yerine tam takılmadan ve saatin üst çerçeve kısmı çizikler içinde geri dönmüştü!
    çizikler için kullanımdan kaynaklı dediler utanmadan,pimin yerine tam takılmadan iadesi için ise hiçbir şey demediler
  • 10/10 puan verilecek rezalettir. tüketici haklarına başvuru yapılabilir.
  • yahu arkadaşı, eşi, dostu, çaylağı bitti; şimdi de diyetisyenin şikayetini buraya taşıyorlar.

ulan bana ne? bize ne?

ayrıca, diyetisyenin ve her boku bilen erkek arkadaşı yüzde yüz haksız. mağazan aldığın hiç bir ürünü, ****kullanıp**** "yaee bozuk bu, değiştirin" diye geri götüremezsin.

bu internetten aldığın ürün için bile geçerli.

sıçacam diyetisyeninize de, şikayetinize de...
hesabın var mı? giriş yap