• beşiktaş'ımızın süper lig 28. hafta maçı. referandum sebebiyle 16 nisan haftasında maç yok. 2 lyon maçından sonra pazartesi günü oynanacak. trabzonspor maçında sarı kart gören cenk tosun bu maçta cezalı konumda. hayırlısı olsun bakalım.
  • bir anda fikstürün en tehlikeli maçı oluverdi.

adanaspor teknik direktörü istifa etmiş.
    teknik direktör değiştiren takımlar genelde ilk maçını kazanır veya bir sürpriz yapar.
  • cezalı olduu için oynayamayacak olan cenk tosunun olmayacağı ve abuk subuk gller kaçırmayacağı maç
  • ligin son sıradaki takımıyla ve vodafone arena'da olması beşiktaş için güzel bir durum. takım çok çok çok yoruldu ve bu hafta ligde puan kaybı yaşaması muhtemel diye düşünülebilir. bundan daha güzel bir fikstür olamazdı. önümüze bakma vakti. dün beşiktaş iki yıldır karşılaştığı en güçlü takıma karşı 120 dakika mücadele etti. ben bile bir izleyen olarak şu anda kendimi çok yorgun ve bitkin hissediyorum. takım muhtemelen ivan drago maçından çıkmış rocky balboa gibidir şu anda.
  • oğuzhan'ın herkesi göt edeceği maç. cl şampiyonu adanaspor'un 400 milyor dolarlık orta saha hattına maestro kimdir gösterecek inşallah. göreceksiniz küçük maçların büyük oyuncusu muymuş, büyük küçüklerin oyuncu maçsı mıymış büyük maçın oyuncu küçük maç oyunun büyüğü küçük oyuncusu mu.
  • aboubakar, gökhan inler ve tolgay arslan oynamalı. hatta babel'i de ömer şişmanla dinlendirmeliyiz.

geberdi bu adamlar son maçta. atiba, oğuzhan, babel, cenk geberdi yani. bir sonraki maça bu adamlarla başlamamak lazım.
  • biletleri bugun saat 15te satışa çıkacak karşılaşma. fiyatlar ayni yine 80den başlıyor.

ek: bol rotasyon yapabiliriz.

fabri
    beck marcelo tosic caner(denenebilir)
    tolgay inler
    abou talisca babel
    cenk

ek2 : cenk de cezaliymis. ılerde ben oynarım artık.
  • beyler ligi koyalım ligi. herkes stada bu maçı biz alacağız yükleeeennnnnn
  • beşiktaş için puan farkını 7'ye çıkartma maçı. kazanırsak başakşehir'e turistik geziye gideriz.
  • bu maçı kazandığımız taktirde en yakın rakiple puan farkı 7'ye çıkacak olan maç.

yamulmuyorsam sonraki hafta başakşehir maçını alıp bir sonraki hafta fenerbahçe ile şampiyonluk maçına çıkma ihtimalimiz var. safları halen sık tutuyoruz. haydi kartalım!!
hesabın var mı? giriş yap