• futboldan nefret etmek isteyenlerin kacirmamasi gereken bir karsilasmadir.
  • donk bey sabah antremanına gelmiş.
    ter atıp çıkacakmış gibiydi 90 dk.
    yenilen 2. golde donk ve marcao ikilisinin direkten dönen top sonrası hal ve hareketleri sezonun özeti gibi.
    yazıklar olsun. bu formaya ihanettir. zahmet edip iki adım atmadılar. bu adamlar bu formayı haketmiyorlar.
    galatasaray’ın 1 puanı bile haketmediği bir maç.
  • başlıkta bir dangalak var önce antalyaspor’un kalecisini suçladı, sonra hakemi suçladı en sonda galatasaray balı dedi, totem falan deniyor heralde.

ne zevk alıyorsunuz oğlum futbol izlemekten anlamıyorumki, bu kadar kirli olduğunu düşündüğünüz bir şeyi neden izlersinizki, bu düşüncelere sahip olan bir adam futbol izliyorsa kerizdir, ben öyle düşünmüyorum onun için izliyorum.

edit: maç berabere bitince de maçın hakkı buydu demiş, senin futbol izleme tarzına sıçayım emi şu yazdıklarını en başından sonuna kadar bir oku bu nasıl bir tutarsızlık, fırıldaklık.
  • bu seyircisiz maç da fena ha, eleman yandan ulan amına koyayım diye bağırdı evden biz duyduk.
  • bu sezon galatasaray'ın lig tarihinde son dakikalarda en fazla puan kaybı yaşadığı sezon olabilir. abartısız 7 8 maçta son dakikada puan kaybı yaşadı. bu akşam da yine sezon boyu yapılan, "aptalca" hata inatla tekrarlandı. son dakikalarda takım skoru korumak için defansı 5 hatta 6 lıyor. orta sahayı tamamen rakip takıma bırakıyor. bunu gören rakip takım bütün oyuncularını ceza alanına gönderiyor ve sağdan, soldan sürekli orta açmaya başlıyolar. baskı yiyen takım topu kapsa dahi ileriye topu taşıyacak orta saha olmadığı için topu geri rakibe veriyolar. rakip kaldığı yerden galatasaray'ı abluka almaya devam. bu oyun tabi 10 dakika sürünce, savunma bi yerden patlıyo ve bu akşam ve diğer akşamlarda olduğu gibi golü yiyolar.

orta alanı kaybeden oyunu da kaybeder. bunu gelecek sezon biri fatih terim'e hatırlatmalı.
  • galatasaray'in kullandigi serbest vurusta antalyaspor kalecisinin defalarca "two, three, three" dedikten sonra sinirle "aminakoyayim ya" dedigi musabakadir.
  • oyuncu olsan daha çok koşabilirdim dersin, teknik direktör olsan daha iyi seçimler yapabilirdim dersin, yönetici olsan daha planlı bir yol izleyebilirdik dersin.

şu saçma sapan oyunları görünce biz napalım arkadaş, sövsen rahatlamıyorsun, ses etmesen olmuyor. çaresiz olduğumuz bir alanda bu kadar bağlanmak ve içselleştirmek gerçekten anlamsız ama dayanamıyoruz.

oynayacağınız topun ben geçmişini, üreten fabrikasını seveyim.
  • maç o kadar sıkıcı ki amerika’daki bein sports kanalı maçın ortasında reklam yayınladı nasıl olsa bir şey olmuyor diye.
    galatasaray’ın taktiğini anlayan varsa bana bir anlatsın. topu alıp en yakınındaki adama pas vermek dışında bir plan, taktik yok. galiba biz bazı insanları fazla büyütüyoruz.
  • bizimkilerin antalya’ya maça degil de tatile gelmiş gibi oynadığı karşılaşma.
    hazır deniz,sahil ve kumsal yapmışken su maçı da aradan cıkarıverelim demiş gibiler.
  • bu kadar sakatlıktan kimse sorumlu değil mi? antrenörler, sağlık ekibi kondüsyonerler? takım komple sakat. adam depar atarken arka adalesi çekiyor, oyundan çıkıyor. normal mi bunlar? avrupa'da bir takımda olsa, sağlık ekibinden kondüsyoner ve çalıştırıcılara kadar herkesten hesap sorulurdu.
hesabın var mı? giriş yap