• sahaya balon yagmaktadir!
    komik adamlar lan bu ingilizler..
    (bkz: 17 ekim 2009 sunderland liverpool maçı)
  • liverpool'da torres buyuk ihtimal sahada olacak.. gerrard'in ise oynama ihtimali %50 gibi..

man utd'da sakat olan deniz topu, merseyside'a getirilmezken, fletcher ve park da macta forma giyemecek.. anti liverpool rooney'in maca yetismesi bekleniyor..

berabere biter; bozarsa liverpool bozar diye gotumden de sallarim..

http://manilovefootball.blogspot.com/…18-vs-18.html
  • vidic, liverpool maclarinda, ustuste 3. kirmizi kartini gormustur.. bitirmek nasip olmadi adama bi liverpool maci..
  • 84. dakikada sahaya giren bir plaj topunun aceleyle sahadan çıkarılıp tribünlere fırlatıldığı, ardından bir liverpool taraftarının plaj topunu patlatmaya çalıştığı maçtır.
  • yanlış maçı izlemiyorsam liverpool torres ile 1-0 öne geçti. golün 65. dakikada geldiğinden şüpheleniyorum.
  • benitez hakkında karar verememe halimi katlayan maç olmuştur. anlayamadım: liverpool bu muydu? eğer bu ise, neden son dört maçını kazanamayıp, ligde ve cl'de başaşağı gidiyor?

ama her halükarda hem liverpool'a hem de biz liverpoollulara nefes aldırmış maçtır; en azından gerrard'sız da kazanalıbileceğini dosta düşmana gösterebildik. mascherano, carregher ve tabii ki torres'in performansı büyüleyiciydi. ve nihayetinde liverpool hayata döndü!
  • bu maçın sadece son 5 dakikasını izlerseniz hayatınızda bir daha tsl izlemek içinizden geçmez. sanki oyunun hızını fastest yapmışlar gibi...
  • michael owen forma sansi bulursa kop'un onune dusman takimin formasiyla ilk kez cikacak tepkiler olmasi muhtemel. gerard oynarsa liverpool'un sansi olabilir uc puan icin ama oynamasada ben yine liverpool'umuzun yenilecegini dusunmuyorum. beraberlik gibi duruyor uzaktan bakinca.

- iki takim taraftarlarinin birbirinden nefret etme sebebi cok eskilere dayaniyormus. manchester'a giden gemiler liverpool'a ugradiginda alinan cok buyuk vergiler nedeniyle manchester sakinleri bir kanal acarak liverpool'a bagimliligi kesmisler bu yuzden liverpool'da bir cok liman iscisi issiz kalmis.

- liverpool ahalisi manchester ahalisini sonradan gorme derken, manchester halki liverpool taraftarina barbar ve yagmaci demekte imis.

- iki takim arasinda son direkt transfer 1964 yilinda yapilmis, araya baska takim koyup transfer yapan oyuncular mevcut tabi son ornek bizim owen zaten.

tabi bizim sozluk fanatikleri kendini kandirmaya devam etse dahi bugun icin dunyanin en onemli maci olacaktir. hadi liverpool demekten baska bise dusmez bizlere.

edit: itinayla yollanmis zamanin otesine ama hala ne galatasaray'in ne de fenerbahce'nin manchester ya da liverpool'dan buyuk oldugunu dusunmuyorum. dusunene fanatik diyoruz biz objektif olarak.
  • son 3 lig maçına göre liverpool 3 - man utd 0

(bkz: 13 eylül 2008 liverpool manchester united maçı)
    (bkz: 14 mart 2009 manchester united liverpool maçı)
  • liverpool un hakederek kazandiği maçtir ama mascherano nun 90. dakikada değil çok daha önceden kırmızı kart görmesi gerekiyordu.
hesabın var mı? giriş yap