• taksici karısı binnaz.
  • bunca sabit fikirli insanın, neden sadece 2 dakikalık videosunun paylaşıldığını sorgulamadığı olay.

mevzunun başı yok, sonu yok. neden yok?

madem birileri bu videoya ulaşmış ve onu servis etmiş, neden yolculuğun tamamı paylaşılmıyor?

neden uber ya da şoför, kadının darp edilmeden taksiden indiği anın videosunu paylaşıp, eğer tezgahsa, bu komploya son vermiyor?

birileri sizin algınızı gütmek için bu videonun yalnızca bu kısmını size verip, buncacık görüntüden fikir oluşturacak kadar aptal olduğunuzu varsaymış olabilir mi?

bu olayın iki dakikalık videonun paylaşılması, insan zekasına hakaret. ben alındım şahsen. siz hiç rahatsız olmadınız mı?

bu soruları sormayacağınıza eminim. keşke siz de neden sorgulamayacağınızla yüzleşebilseniz.
  • bu ses bir kadına ait olamaz olsa olsa transseksüeldir.
  • yedik mi ?

yemedik ...

bu arada başörtü lafı açan yazar kardeş. yaw he he
  • arka sokaklar kitlesine aynı kalitede senaryo, büyük oyunculara alkışlar (bkz: şakşak)
  • şu kaydı dinleyip de kadına hak verebilecek biri var mı merak ettirmiştir. kadın adamı darp etmiş resmen ki zaten olsa kaydın devamında görünürdü kayıt çok saçma bir yerde bitti.
  • flash tv'deki oyunculuk bile bu kadının oyunculuğuna bin basar :)
  • über garip durum. tüm ses kaydı yayınlanmadan inanılması zor. ancak eğer bu adama iftira atıp komplo kuruyorlarsa bu göz ardı edilebilecek birşey değildir ve taksicilerin sınırı aştığını gösterir. örgütlü suça girer.

devlet hemen bu işe el atmalı ve sonuca bağlamalı. 3 gün sonra bir über sürücüsünü bu adamlar öldürür ise yapılacak değişikliğin bir kıymeti olmaz. ayrıca übere taksi plakası satın gitsin bir ücret ödesinler işte. hatta yerli ve milli über yapın tamamdır.

bu olay çok tutarsızlık barındırıyor inşallah über sürücüsü sinirine yenilip kadını darp etmemiştir ve kendisine iftira atıldığı ortaya çıkar.
  • bu akşam televizyonda izledim bu haberi ilk olarak. saniyede büyük resmi gören üniversite öğrencisi uberci oldum. çiçek taksi senaristleri tarafından yazılmış bir tiyatro resmen. yalnız kadını öyle lanet bir provakatör seçmişler ki millet uber şoförünü sabrından ötürü tebrik etmeye başladı.*

üzgünüm ama çok zayıf senaryo. bi' defa neden kavganın sebebi para? uygulama daha binmeden ücreti gösteriyor. eğer güzergâhta trafik yoğunsa kırmızı bölge sayılıyor ve fiyat fazlalaşıyor ama onu da görüyorsun. hepsi tamam, adam "isterseniz inin" diyor kadın "beni ilgilendirmez hebele hübele" diye yırtınıyor. bi de arada "size o kadar destek verdim" falan diyor ahahahha yemin ederim göze sokmalı antiviral. normal davranış fiyatı beğenmiyorsan orada inmektir. zaten daha sarıyer'desin yolun sonuna gelinmemiş. öfff çok mantıksız çok amatör.

(bkz: otur sıfır)
  • video'sunu izlemek bile insanı çileden çıkarıyor. sürücü yine sabırlıymış.
    bir de şeker hastası olabilir yazanlar olmuş. böyle psikolojik problemlerin varsa toplum içine çıkmayacaksın. kimsenin sabrını zorlamya, sinirini bozmaya hatta canını sıkmaya hakkın yok.
hesabın var mı? giriş yap