şükela:  tümü | bugün
  • hocam sadete gel
    kapattım arkadaşlar sizde kapatın. hocamın dediği gibi tolstoy okuyun.
  • kendi ohalimizi ilan edemediğimiz için muhtemelen laf yiyeceğimiz açıklamalardır.

devlet halkına ben senin maddi kaygını gideriyorum dese zaten kim neden dışarı çıksın ?

25 mart 2020 bilim kurulu tarafından 13:30 da yapılacak toplantı sonrası 19:30 da yapılması beklenen açıklamalardır.
  • - yarım saat boş konuşma... ama öyle böyle bir boş konuşma değil (!) 5 yaşındaki bir çocuğun bile kreşte daha dişe dokunur şeyler söyleyebildiği türden bir boş yapma.
    - teşekkürler...
    - ölen bir kaç yaşlı... "zaten öleceklerdi amk" demeye getirmeler
    - teşekkürler...
    - alkışa devam çağrısı... "çok hoşumuza gidiyo duygulanıyoz" şeklinde histeri krizleri
    - belki biraz göz yaşı...
    - teşekkürler...
    - "evde kalın ama para kazanmak için de işinize gidin, virüsü kapın" tembihlemesi...
    - tüm teçhizatın yeterli olduğuna ikna etme çabaları...
    - "devlette para yok, o parayla ejder meyveli smoothie içtik, size evinizde bakamayız" diyemeyeceği için de herkes kendi ohalini ilan etsin demeler...
    - "önceden hazırlanmış soruların" cevaplanması... bunlara bile yarım yamalak cevap vermeler.
    - sabır ve dua
    - kapanış
  • yine bomboş bizi kahreden açıklamalar olacaktır.
    gelen kitler nerede? neden bu kadar az test yapılıyor?
    iyileşen var mı? varsa sayısı kaç yada yüzdesini verin en azından.
    self karantina dediniz, biz bunu kendi kendimize nasıl ilan edelim?
    çalışmaya devam ediyoruz bir çoğumuz. bizi neden kimse düşünmüyor? neden devletimiz bize de destek vermiyor?
    biz bu vergiler neden veriyoruz?
    herkes kafasına göre self karantina ilan edemiyor malesef! lütfen bu işe bir dur deyin.
    biz de ölen o birkaç bin insandan biri mi olalım?
  • dinleyeni siksinler bu sefer.
  • tatili uzatacaklar.sokağa çıkma yasağı olmaz diye düşünüyorum.
  • dinleyeni sikmelerini temenni eden yazar arkadaş katıldığım olaydır.

cumhurbaşkanı ve damadı yalamayla başlayıp, şöyle birliğiz, böyle dayanışıyoruz, aman dışarı çıkmayın şeklinde gelişip, şerefsiz gazetecilerin danışmanlık kontrolünden geçmiş sorularına verilen aptal cevaplarla sonlanacaktır.

allah hepinizin belasını versin.
  • cumhurbaşkanımıza teşekkürler
    içişleri bakanımıza teşekkürler
    berat albayarak'a teşekkürler
    herkes kendi sokağa çıkma yasağını ilan etsin
    cumhurbaşkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum
    çin'den hızlı tanı kiti sipariş ettik
    sağlık çalışanlarımıza teşekkürler
    sayın cumhurbaşkanımıza teşşekür ediyorum

ayrıca;
    https://www.youtube.com/watch?v=qhoowcbhjti
  • vefat eden saglikcilardan, hekimlerden de bi bahsetse.
    sadece izmir'de kayiplarimiz oldugunu biliyorum. hem de ciddi sayida. profesorler var yogun bakimda. yarina cikmasi zor. bunlara da bi deginse.