• benzeri benim basıma geldi. eşime aldığım şarj kablosu çok kısa bir süre içinde şarj etmemeye başladı. garantiden geri götürdüm. şarj kablosunun orijinal olmadığını söylediler.
    çok yere şikayet ettim ama yine mecburen orjinalini paramla alan ben oldum.
  • ''ayrıca kapalı jelatinli ürün satın aldım. bana satış yapan arkadaş kasko alırsanız hem kasko olur hem de size özel indirim uygularım diyerek bana indirim uyguladı.''

hahaahah resmen kandırmış sizi çalışan

mediamarktın kaskosu apple cihazlarına asla etkisi olmaz hatta cihazlar tamir görürse apple garantisi düşer.

eleman size kaskoyu satmak için yalan söylüyor 49tl lik indirim yapıyor 99tllik hayali kasko satıyor ki kasko apple ürünlerinde hiç bir işe yaramaz apple garantisi düşer

media markt çalışanlarıda bilir apple ürünlerine kasko satılmaması gerektiğini ama satıyorlar hala

kasko ne işe yarar peki diyelim ürüne zarar verdiniz kasko alıyor ürünü tamir yapmadan size %60 para iadesi yapıyor. para iadesi dediğim parada değil yine media marktta kullanma zorunluğu olan çek.
  • media markta güvenilemiyeceğini seneler önce pc aldığımda zaten fark etmiştim.kapısından bile geçmiyorum artık.2 günlük pcmin ekranı karardı ve servis desteği dışında hiç bir alternatif sunmadılar.media markt ın kendisi mahalle arasında iş yapan diğer esnaftan farklı bir insiyatif göstermeyerek kalitesini ortaya koymuştu zaten.
    bu yüzden batmaya mahkumlar.benim o zamanlar aldığım şubede şu anda decathlon açıldı.darısı diğer şubelerin başına.
  • oha suan gercekten saka degil yarin arkadasima samsung q70r tv almaya gidecektik. demekki neymis media markt tan da alamayacagiz. istanbul bilisimde sorunlu bakalim nerden alacaz.
  • (bkz: bir daha alırsam beni siksinler dedirten ürünler)
    10/10

firmanın gözümde doğubank tan farkı kalmadı.rezaletin daniskasıdır.
  • bu kadar uzun yazan bir insan haksız olamaz...
    okumadım ama olsun! allah belanı versin media market
  • cidden rezalet. elle tutulur mantıklı bi yanı yok olayın. media markt çalışanı olduğunu söyleyen arkadaşın, 'faturayı attı seri no doğru' dedikten sonra direkt entryi silmesi de daha ilginçti. bu faturadaki seri no ile ürünün seri nosunun uyuşması da yazarın mağduriyetini kanıtlar.
    rezalet puanım 10/10
  • "media markt çalışanlarının nasıl eğitildiği ortada. sonuna kadar inkar edeceksin ve suçlayacaksın düşüncesiyle eğitilmişler ve bunu çok başarılı bir şekilde uyguluyorlar "
    ciddi olamazsin astra a50 headset i tam 3 kere 2 hafta ara ile degistim fiyati da 320 euroydu her seferinde sifir paket verdiler ve bir gik bile etmediler sonunda da parama iade aldim ,o da benim kararimdi ,tabi bu olay almanya da yasandi.
  • kolay kolay rezalet başlıklarına yazmam ama rezalet gibi rezalettir. ülkenin yabancı markaları bile o kadar yozlaşmış ki, yazıklar olsun.
  • ben hp'de çalışırken benzeri durumlar başımıza sık sık gelirdi. müşteri web sitesinde garanti kontrolü yapıyor ve garanti bitimine bir kaç ay kaldığını görüyor. önce aldığı yere gidiyor ordan bize dönüyor. bu durumun açıklaması ise şu; üretici cihazı ürettiği ya da distribütöre sattığı tarihi garanti tarihi olarak veri tabanına giriyor. 3. parti satıcılarda cihazı satarken bunun bildirimini yapmadığı için(ki yapabilecekleri bir sistem yok) garanti daha önce başlamış görünüyor. bizi arayan müşterilere garanti satış tarihinden itibaren 2 yıldır diyip dilerse içi rahat etsin diye faturayı isteyip sistemde güncellemesini manuel olarak yapıyorduk. bütün olayı okumadım ama aklınızda bulunsun sevgili suserler. böyle garantisi bitti bitecek acaba bana teşhir ürünü mü sattılar gibi düşüncelere dalmadan önce bunu bir düşünün.
hesabın var mı? giriş yap