• polisin ceza kesmekle meşgul olduğu ayrıca bu tür durumlarda yetersiz kaldığını gösteren olaydır. en yakın zamanda bu tür tacizci varlıkların toplanıp ayrı bir yerde tutulmasıyla önüne geçilebilir. ülkede tesadüfen yaşadığımızı bir kez daha göstermiştir.
  • saldırganların kimliğini herkes merak etmiş "malum ırk" demiş fakat kimse aklındakini yazamamış. mecidiyeköy'ü iyi bildiğimden ben yazayım arkadaşım. oradaki cam silici orospu çocukları kürt ve çingenelerden oluşur. bu iki grup zaman zaman yok bura benim yerimdi senin yerindi diye kavga eder. polis ona da karışmaz.

bu amına kodumun memleketinde insanları öyle bir hale getirdiler ki türküm desek faşist, birine kürt desek ya da kürt olduğunu belirtsek ağır faşist orospu çocuğu oluyoruz. telaffuz etmekten kaçınıp nereliler ki, malum ırk, doğulu, diyip korkmayın bu kadar. videodaki orospu çocukları kürttür. tıpkı orospu çocuğu taksicilerin bir bölümünün türk olması gibi. açık net. her türkün faşist olmayacağı gibi her kürdün de orospu çocuğu olmadığını bırakın sizi yaftalayan sözlükteki pkklı sik kafalılar idrak etmeye çalışsın.
  • daha bir hafta once ayni isiklarda camima musallat olup suratima salya saca saca para isteyen orospu evladinin da muhtemelen aralarinda oldugu saldiridir. dilenci sumugu gibi yapisti camima, gitmedi on saat. belden yukarisi arabanin icindeydi ibnenin. ayrica oradaki isik cok uzun yaniyor bu pustlar icin tam bicilmis kaftan.

ulkede zaten duzgun insan kalmadi, polis desen salla basi al maasi modeli. akpnin kadrolarina guvenilmeyecegi tescillenmis durumda. ınsani hakikaten bireysel silahlanmaya tesvik ediyolar amina kodumum memleketinde. bunlar bence daha iyi gunlerimiz. daha suriyelisi gelecek, el kaidesi gelecek, isidlisi gezecek. yemin ediyorum hepsini toplayip hayvan barinaklarina birakmalari lazim. acliktan birbirlerini yesin ibneler. oradaki hayvanlari topluma salsak bunlari barinaga kapatsak cok daha huzurlu bir memleket olur burasi. bunlarin bu hallerini gorunce belediyenin topladigi hayvanciklara daha da cok uzuluyorum. asil onlar bu sokaklarda gezmeyi hak ediyorlar. eskiden yazik fln diyordum da artik zerre uzulmuyorum bunlara. ıcimdeki humanisti bitirdiler. ben butun gun calisip ugrasirken benimle ayni fiziksel kapasiteye sahip bu pustlar sadece dileniyorlar. sonrada para vermezsek biz suclu oluyoruz. topu acliktan geberse sikimde olmaz. ustlerine bi de ben tukururum.
  • tam 12 yıl yaşadım mecidiyeköy'de, ayrılalı 4 yıl oldu. hala sık sık gidiyorum. işte bu 16 yıldır orada bu terör vardır. hemen yürüyerek 1 dakikalık mesafede karakol var. o ışıklarda günün çoğu saatlerinde polis olur. buna rağmen hala devam eder. bir de gözümüzün içine baka baka "güçlü türkiye" derler. yersen!
  • artık gerçekten bireysel silahlanmaya gidilmesi gerektiğinin kanıtıdır. nasılsa kimse peşine düşmüyor, polis molis hikaye. birini şikayet ettiğinde bile yok cumhuriyet karakolu, ifade, duruşma, takipsizlik falan filan derken olayı yokuşa sürüyorlar ve herkesin yanına kar kalıyor yaptığı. bundan böyle milletin kendi başının çaresine bakması farz olmuştur.
  • (bkz: atanamayan tarih ögretmeninin polis olması)ndan kaynaklanır.
    kulagından tutup mudure göturemeyecegine göre, ne yapsınlar uzak duruyorlar.
  • amlarını siktiğimin puştlarının taşaklarını kesme isteği uyandıran terördür.

o boklu silecek aparatlarınız götünüze girsin amcık hoşafları, her seferinde bu dalyaraklarla muhattap olmamak için bir yan sokağı kullanıyorum sami yen'in oradan bağlanıyorum.
  • aslında neredeyse her gün yaşanan.

geçenlerde, tam hatırlamıyorum iki hafta önce olabilir ben de buradan geçiyorum. taa bahçeşehir'den gelmişiz zaten trafik trafik herkesin canı burnunda. neyse yol kilitlendi küt bunlardan biri ön cama sıkıyor başladı silmeye. camı açtım dedim adamım naaaapıyorsun görmüyor musun araba zaten yeni yıkanmış gıcır gıcır.

dedi bağane sıra sende 2 lira 'verecaksin'. dedim vermiyorum ne olacak şimdi. bu başladı ben artıkh sildim falan. dedim bana sordun mu.*neyse geçeceğiz zaten trafik adım adım bu dangoz müsaade etmiyor. gelin arabasının önüne yatanlar gibi bu da ön cama yattı. araba da 5 kişiyiz bu arada. neyse ben yine tüm sinirime rağmen buna yapma etme kalk bak işimiz var gideceğiz falan dedim kar etmiyor.

arkamda oturan arkadaş indi.* bunu sağ koluyla kaldırdı kaputa vurdu kaldırdı bir daha vurdu sonra fırlattı yola, biz de devam ettik.

ha diyeceğim odur ki 5 kişiyi gördüğü halde bile tek başına dayılanan bu tiplerin tek yakaladıklarına böyle klasik çamura yatan ne idüğü belirsiz** davranışı olarak adam toplama şeklinde sayıca üstünlükle dalmalarını pek garipsemedim. şerefsiz ya bunlar. almayı istemediğim hizmeti zorla vermeye çalışıp üstüne bir de çamura yatıyor ve dayak yiyor. ha biliyorum polise gitse pozitif ayrımcılıktan yine biz suçlu oluruz.

vatan'dan fatih camii'ne çıkan dönemeçte su satan çocuklar var. böyle uzaktan bakıyorsun pırlanta gibi çocuk; ne zaman denk gelsem yok abicim suyum var ya da ihtiyacım yok dediğimde ikiletmiyorlar. çünkü dilenci olmakla satıcı olmak, serseri olmakla şerefli insan olmak arasındaki farkı biliyorlar. ben de arada alıyorum 25 kuruşluk sularını 1 lira vererek. orada da suriyeli terörü var gerçi ona da ayrı bir dosya açmak gerekir ya neyse.
hesabın var mı? giriş yap