• polise rağmen böyle davranabiliyorlar artık.
    bu ülkede can güvenliğinin kalmadığının çok güzel bir örneği. otobüs durağında beklerken de bu tipler musallat oluyor. para istiyorlar 3 kişi etrafını sarıp. ne yapacaksın amk. ülke ülke değil dağ başına döndü. döl israfı yaratıkların terörüdür. bunları öldürsen insan sayarlar senin başın belaya girer.

0.
  • siyah minibüslerin ortalığa çıkma vakti geldiğini göstermektedir.

önce yem olarak normal bir araç göndereceksin. bunlar hemen arabaya üşüşüp camını silmeye, dilenmeye falan başlayacaklar. o sırada sotede bekleyen camları karartılmış siyah minibüs yaklaşacak, tam bunların yanında duracak. sürgülü kapısı açılacak. içinden çıkan siyah giyimli ajanlar bunları bir anda kıskıvrak yakalayıp minibüse bindirecekler. kapı kapanacak. ver elini tuzla arıtma tesisi. bu adamları oradaki anaerobik çamur çürütme tanklarına atacaksın. kırıntısı bile kalmadan metan gazına dönüşüp gidecek. başka çare yok.
  • "polis şimdi istanbul'un göbeğinde terör estiren saldırganların peşinde"

(bkz: ben tatmin oldum)
  • şöyle atak, hızlı bu tip olaylara anında müdahale edebilecek bu ne idüğü belirsiz tipleri lap lap toplayacak polisler nerde?

tanım: istanbul'da ölümlerin çok ucuz olduğunu gösteren olaydır.
  • türkiye'de polisin görevini sorgulatandır.
  • (bkz: mecidiyeköy ışıklarda araba camı silen puştlar)

bu başlıkta, onlar çok efendi çocuklar. istemiyorum deseniz yeter diyen dingoların ne düşündüğünü merak ettim şimdi. biz puşt diyince kızıyorlardı.
  • "polis şimdi istanbul'un göbeğinde terör estiren saldırganların peşinde" (bkz: he amk he)

mecidiyeköy ışıklarda bulunabilecek olan cam silicilerin herhangi bir günün, herhangi bir saati yaratabilecekleri terörün patlak vermiş hallerinden biridir.

bu ışıklardan her geçtiğimde kesinlikle boş geçmiyorum. günlük hatta haftalık gerilme ve kavga etme sınırımı aşıp aşıp mutlu oluyorum, deşarj oluyorum ve o bölgede duran hiç bir polis de bu duruma kesinlikle müdahale etmiyor!

her gün yaşadığın ülkeden daha da nefret etmek!!
  • şişli ilçe emniyet müdürlüğünün önünde olması ayrı bir ironi yaratan hadisedir. yavaş yavaş türkiye'de devlet düzeninin ortadan kalktığına şahit oluyoruz. zaten parası olan, duvarlar ile çevrili özel güvenlikli sitelerde yaşıyor. yakında semt gönüllü güvenlik örgütleri de oluşmaya başlar.
    olmaz demeyin, başkanlık sistemi derken yakında beylik sistemine bile geçebiliriz. o zaman kasımpaşa beyliğinin başına da bilal gelir, tam olur.
  • bunların üniformalılarına da polis deniyor işte.

(bkz: it iti ısırmaz)
hesabın var mı? giriş yap