• gençlik dediği şey, gençlik kolları. eymen hamza, taha sefa falan gibi tiplerin yanına ebrar sema ve ümmühan sümeyye koyup, önündeki kağıdı okutacaklar. şahsım da önceden hazırlanmış bu şeylere göre bir şeyler diyecek.

ömründe call of duty oynamamış, batakta 5 ile kız düşürmemiş, counter atarken 1-3 ile headshot atmanın zevkine varamamış, "miller kız birası abi" geyiği çevirmemiş, roberto carlos'u sol forvet yapmamış tiplerin gençliğinden ne hayır gelir.
  • babacan'a youtube kanallarında yayın yapmakla bu iş olmaz demişti.

anlaşılan oylar baya düşüyor :)
  • erdoğan'ın geçen hafta açıklanan z kuşağı hamlesinin ilk parçalarından biri.

ne kadar çabalarsan çabala evlat, ırmağın akışını durduramazsın.

yayına çıkan akp gençlik kollarının aksine z kuşağı site engellemeleri değil, erişilebilir bir dünya, maddi hürriyet, umutlu bir gelecek istiyor. steam'den saniyede 60mb hız ile 100 gb'lık call of duty'yi yarım saatte indirebilmeyi istiyor.

siz bunların hiçbirini vaadedemiyorsunuz.

yeni nesil doğuyor, sizi yücelten eski nesil bir bir ölüyor.

z kuşağı seçmen sizi götürecek.

su geleceğe akıyor, sizin köhne zihinleriniz, çıkar ilişkilerine dayandırdığınız imparatorluğunuz, karanlık dünyanız sonuna geliyor. kara göründü, yol yakın.

2023 hedefiniz değil, çöküşünüz olacak.

kimileri "yapıştılar koltuğa seçimle gitmez bunlar" diyorlar. hayır, seçimle gidecekler, paşa paşa gidecekler.
  • n'oluyor diye açıp baktığım anda şu olay yaşandı;
    erdoğan soyadlı gence söz verdi rte, akrabalığımız var mı gibi bir espri döndü. çocuk da yok maalesef hocam dedi, sonra başkanım diye düzeltti.

arkadan bir ses "gurur duyuyorum de"

insanların ne söyleyecekleri kulaklarına fısıldanıyor, kimse kendi düşüncesini dile getiremiyor, sürekli arkadan yönlendirme var.

bu mu şimdi "cumhurbaşkanı gençlerle sohbet etti"?
    açın bakın başka ülkelerde gençlerle yapılan sohbetlere, gençlerin özgürce isteklerini dile getirdiği videolara bakın.

bizde ise bindirilmiş kıtalar.

bastım dislike'ı.
  • merhaba arkadaşlar ülkeme hoş geldiniz diye başlarsa izleyiciyi çekebilecek yayındır.
  • genç dediği altın varaklı odalarda "ebubekir sıddık'ın ilk kaka partisi" tiktok'u çekenler. katılacakların hepsi, ellerine verilecek kağıtlardan başka bir şey konuşma ihtimalleri var mı diye 100 kere taramadan geçirilmiştir.

son 18 senede mahvettiğiniz genç kuşaklardan birileri olamaz zaten. ne verdiniz ki gençliğe? sınava girdiler, soruları çaldırdınız. (çalma değil, aklı olan herkes biliyor ya, neyse) dünyadaki emsallerine özenip elektronik eşya almak istediler, vergilere boğdunuz. dertlenip içmek istediler, "bir şişe alırsan 2 tane de bize alırsın." dediniz. "böyle gitmez isyan edelim." dediler döve döve öldürdünüz, biber gazı attınız. en akıllısından en aptalına herkes bir yolunu bulup da ülkeden kaçmaya uğraşıyor.

ne konuşacaksınız ki gençlerle?
  • 2005 doğumlular oy kullanacak gelecek seçimde..

sanıyor musun sana oy verecekler !!

geçti borun pazarı.. buraya kadarmış.

tanım : büyük olaydır.
  • beyler ülke öyle bir yer oldu ki az önce şunu farkettim ulan video ya dislike atcam ulan dedim şimdi bu video ya dislike atanları tek tek bulup fişler mi bunlar , adamın yaptığı bir youtube yayınına bile olumsuz görüş bildirirken çekindiğimi farkettim, yaşadığım ülkeye inanamıyorum biz nasıl bu hale geldik ulan.

edit:yazarlar bilgilendirdi beyler gömülün youtube anonim olarak tutuyormuş like dislike ları
  • adamlar 18 yıldır iktidarda halen daha sorulacak soruları önceden bilmediklerine, şunu sorun şunu sormayın demediklerine inananlar var.
hesabın var mı? giriş yap