• ceza'nın med cezir albümünün 20. yıl dönümü vesilesiyle attığı tweet'te albümün prodüktörlüğünü yapan dj mic check'e * selam çakması ve ardından sagopa kajmer'in bu tweet'i beğenip retweet etmesi ile gerçekleşen yakınlaşma.
    eski günler hatırına yapılmış bir centilmenlik olarak mı kalır yoksa ikilinin barışmasıyla mı sonuçlanır bilinmez.
  • inanmayacaksınız ama tam da ceza ile sagopa 'nin efsane neyim varki'sini dinlerken denk geldiğim haber. inşallah diyorum, inşallah.
  • türkçe rapi eroinman makak maymunları ele geçirdi bu adamların kavgası yüzünden. umarım artık araları düzelir de kaliteli rap müzikler dinleriz.

edit:
    anket için:
    (bkz: #139248481).
  • birisi adım atsın da barışalım diye bekleyen adamların senelerdir adım atmadıkları için küs kaldıklarını gösterir bize.

bir tivite bakıyormuş oysa
  • ortam keko rapçilere kaldı. bir feat gelirse piyasa parazitlerden kurtulur.
  • boş bir etkileşimdir.

türkçe rap'i sagopa kajmer ve ceza el el'e vererek yozlastirdilar,bu saatten sonra değil barışmak karı koca olsalar bir faydalari yok bu müziğe.
  • bu gerzekçe küslükle yirmi yıldır türkçe rapin anasını bellediler. bu saatten sonra barışsanız ne olacak
  • öpüşmüşler mi?
  • beni oldukça heyecanlandıran haber.
    sago konserlerinde neyim var ki'yi söylüyor (sadece kendi kısımlarını ve nakaratı), her seferinde bu şarkı böyle olmuyor desin ve ceza o an sahneye gelsin diye bekliyorum umarım bir gün gerçek olur.
    bu ikili tekrar bir şarkı yaptığı an türkçe rap'i mahveden yeni yetmeler piyasadan silinir.
  • 20 yıl önceki dj miccheck'a selam çakmış. herhangi bir yakınlaşma olacağını sanmıyorum. sago artık dj miccheck değil, ceza da medcezir dönemindeki ceza değil.

carteli insanlar 15 sene bekledi, geri döndüklerinde daha da unutuldular. bazı şeylerin büyüleri onlar ayrı kaldıkça güzel.
hesabın var mı? giriş yap