• herkes memleketinde mutlu olur, suriyelileri de mutlu olacakları memleketlerine göndereceğim dediği miting.
  • adamlar 1 yıl içerisinde parti kurdu, teşkilatlanmlarını oluşturdu..sadece 2 ay içerisinde seçime hazırlanmaya başladı, devletten 0 lira alarak tamamen gönüllülerin yardımları ile afişler bastırdı, seçim şarkıları yazdırıldı bestelendi, stantlar alındır. yahu el insaf daha geçen üsküdarda saldırıya uğradıklarını çadırları yırtıldı adamlarda para yok hala yırtık çadırla üsküdardalar...

bu adamlar ikinci tura kalmalılar, bu kadar yeni bir parti için bence bu miting alanında çok insan var...
  • muazzam bir kalabalık mevcut. saray soytarılığına and içmiş medya grupları tarafından yayınlanmamakta tabii ki.

onun yerine tüm kanallarda sarayın stepnesi, yaz lastiği reklamları dönüyor.
  • canlı yayın an itibariyle buradan izlenebilir.

televiyonlarda gösterilmemektedir. ancak yine çok büyük bir kalabalık toplanmış. siz bunları medyaya göstermedikçe bu kalabalıklar arasındaki kararsızların hepsini ikna etmiş oluyoruz.

edit: aşağıdaki yazar bozuntusuna samsun'u bilen yazarlar gerekli cevabı vermişler. yazar bozuntusu sayesinde iyi güldük.
  • hay sizin aracinizi da, gecisinizi de, ortaokul 3 esprilerinizi de... biraz bilgi alalim, mitingi izleyen ya da orda havayi koklayan birilerinin gorusunu okuyalim diye girdigimiz baslikta birbirinin ayni 10 tane espri okuyoruz, biriniz yapti gulduk amk yeter...
  • samsunda büyümüş biri olarak diyorum o meydandan iskeleye kadar insan varsa yukardaki arkadaşın dediğine göre; samsundan muhalefete iyi oy çıkacaktır. samsun çok metropolit bi şehir. karadenizlide var muhacirde. dolayısıyla seçmenine çok güvenmemeli iktidar burda. çalışana oy verir. iyi değerlendirir. partiye değil isme göre oy kullanır. umarım yanıltmazlar beni!
  • youtube'dan izliyorum. çok kalabalık görünen miting.
  • az önce three eyed raven olarak üstünden geçtiğim miting. tabii ki bir akgezen ordusu kadar kalabalık değiller ama en azından nefes alıyorlar. yenikapı night king mitingleri genelde eastwatch un kuzeyi tadında oluyor. nymeira meral ablaya selam, yeter artık t a m a m..
  • aşağıdaki linkten izlenebilecek miting ;

https://www.youtube.com/watch?v=ths-yfovr2k

güzel bir kalabalık var bakalım tv'ler yayınlayacak mı.
  • az önce metro ile altından geçtiğim miting. bir şey göremedim haliyle.
hesabın var mı? giriş yap