• ya inna ninna aulim deyip araya arapça bir şeyler katınca sizden akıllısı yok zaten.
    allah adına iş yapıp kul adına piyonluk yapmak çok mümin bir hareket zaten.
    kendisinden ateş üflemeli şovlar da bekliyoruz.
  • o "fatih laneti"nin öyle olmadığına ilişkin:

youtube: tarihin arka odası programı
  • kılıçla çıkıp kalemle açıklama yap. derdini de kılıçla anlatsaydın ya ali.
    neyse işte özetle biri ahmet hakan diğeri ali erbaş...
    ali erbaş ben öyle demek istemedim ama atatürk için de iyi bir şey demiyorum diyor ahmet hakan da tepkileri azaltmak için yine telefon almış görevini yapıyor. lan cesur olun azıcık kılıçla çıkıyorsun madem de ki şunun için yaptım dedim de.
  • açıklamayı yaptığı kişi de ahmet hakan, sarayın dalkavuğu.
    bu saatten sonra yapacağı hiçbir açıklama onun kafalarımıza kazınan azılı atatürk düşmanlığından kurtaramaz.
    kendi nefret kusmuğunda boğul inşallah.
  • kendi sozlerini aciklamis. ataturk ile ilgili bir aciklama degil icinde 2-3 kez ataturk'un adi gecse de.

ataturk ile ilgili gercek dusuncesini de belirtmiyor, politik olarak yumusatmaya da calismiyor. yani cikip "ulkemizi dusman isgalinden kurtaran ulu ondere benim lanet okumam soz konusu olamaz" tarzi bir aciklama da degil.

bir de olmusun ardindan beddua etmek dinen yasaktir diyor, yani dinen yasak olmasa...
  • mealen ahmet bey araciligiyla deniyor ki;
    "ben ole demek istemedim, vakif dedim, vakifa, dedeye, ananeye sahip çıkalım, yoksa ataturk öldü zaten, beddua edemem, ölüye dua ederiz anca biz"

ozetle cevir kazi yanmasin durumu.

ama bu vakif ve vakif mali korunmasi olayi bana siyasal islamcilarin kurduklari vakiflar ve onlara sahip cikilmasi, dokunulmamasi konusunda kamuoyunda bir algi yaratıyor gibi de düşündürdü.
    zira bir suru vakif kuruldu ve bu vakiflara acayip seyler "vakfedildi".
  • r
  • vakıflar müdürlüğü var. orada yaşanan talanın haddi hesabı yok. papaz ali
hesabın var mı? giriş yap