• bu kadar da ertelenmemeliydi, ilk sınavı hazirana ikincisini aralık ayına al kardeşim bu ne turşu bu ne lahana.
  • yks vs de ertelendiği için normal
  • benim de gireceğim sınavdır. ancak şu an pozitifim ve evde karantinadayim. karantina 24 eylül'de bitecek. sizce ösym'nin belirlediği yerde mi sınava girmeliyim yoksa covidli hastaların olduğu merkezde mi? yeşillendiren herkese çok teşekkür ederim şimdiden.
  • bir ekşici olarak yarım saatte bitirip 95 beklediğim.... dur lan! daha sınav olmamış*.
  • giriş yerleri açıklanan sınav.
  • girelim bakalim
  • akdeniz üniversitesi'nde gireceğim sınav.

anfi düzenleri, anfi mevcutları, içeri girerken veya sınav bitimi çıkarken sosyal mesafe uyumu vb. durumlar hakkında herhangi bir şekilde bilgi alabilen olduğunu ise sanmıyorum.

ben işin içinde olan bir kişi olarak en ufak bir bilgi bile alamıyorsam, vay sıradan vatandaşın haline.
  • üst üste aralıksız son 10 yds sorularını çözüp, toplamda sadece 1 yanlış yaparak kendimi test ettiğim sınav. tabi bir ekşici olarak daha azı düşünülemezdi. ah ulan we'den sonra is koymuşum. yapılır mı bu hata (!).
  • üst bilgi: kılıçlarımın çok keskin olduğu sınav.

ertelenmiş nisan yds’sidir. ösym’nin bahar dönemi sınavlarının güz dönemi sınavlarından birkaç tık daha zor olduğunu göz önüne alırsak; kolay bir sınav olmayacağını söylemek çok da zor değildir. zira sınava girecek öğrenci sayısı da artmış bulunuyor ek başvurular ile. allah kolaylık versin sözlükçüler. ben zaten yazar olduğum için 98,75 aldım bile.
  • optik formda ekşi sözlükte yazarım kısmı olan sınavdır.orayı işaretleyip nickinizi girdiğinizde 90+ puan almış oluyorsunuz bu detayları unutmayın.
hesabın var mı? giriş yap