• 1 doların, 3.89 tl'ye denk gelmesine sevinen angut yorumu
  • zenginlere alım fırsatı doğurmuştur. tvde öğlenki ekonomi programında dolar çok yakında bilmem ne yüzünden artabilir diyordu kulak vermediğim için orasını anlamadım. perşembe-cuma günü dolar rabia olursa hiç şaşırmam parası olan bassın derim.
  • entry sahibi uyurken bile a haber dinliyor sanirim. olsun cani sagolsun onun gibiler de lazm bu ulkeye.
  • bakiyorum eksiciler bu basliklara hic ugramiyor. dolarin gecici olarak 3.94'lere gelmesiyle sevinen hayin eksiciler, dolar dip yapip 3.90'lara gelince sessizlige burunduler.
  • ulan söyleyin bana sizden daha büyük terörist mi var yalancı herifler? he amk şaha kalktı türkiye, türk lirası...
  • 3,95 ve 3,97'de gap bırakarak inmiştir, bırakılan gaplar kurun tekrar yukarı döneceğine delalet etmektedir, erken sevinilmemesi gereken durumdur.
  • - kara murat benim ulen!

edit : şahlanışı görünce, çok gaza gelmemden mütevellit haykırıştır
  • tl alalım arkadaşlar. almasına alalım da o nasıl oluyor? maaş yatıyor falan, acaba maaş yatması tl almak mıdır?
  • bugün dolara karşı %3 değer kazanan güney afrika randının peşine takılarak yaptığı düzeltmenin şahlanma olarak adlandırılması.

o kadar kötü, o kadar boktan ki durum dışarıdan iyi haber gelmezse türk lirası sürekli değer kaybediyor. çok şükür ayda 2-3 defa bu tarz ufak defek olumlu gelişmeler oluyor da sıfır atma merasimimiz gecikiyor.
hesabın var mı? giriş yap