• kula kulluk edene yazıklar olsun!
  • dolarsız kur olmaz
    faizimle sev beni
  • halk sanatçısı, değerli kişilik ve geçmişin akil insanı orhan gencebay'ın büyük resmi görmesidir. kahrolsun dış mihraklar!

--- spoiler ---
    döviz kuru dış güçler yüzünden çıkmıştır. evet, bir sıkıntı var ama geçecek, abartmasınlar. geçmiş sıkıntıların yanında hiçbir şey değil. karneyleydi her şey. kuyruklar, karneler, can güvenliği yoktu.
    --- spoiler ---

bir orhan gencebay klasiği ile dış mihrakları hep birlikte uğurluyoruz!

(bkz: kula kulluk edene yazıklar olsun)

edit:
    kaynak 1
    kaynak 2
  • borsa manipülasyonu yazın orhan gencebay yazın.
    aratın.
    sonuçlara bakın.
    orhan efendi ümmü gülsüm şarkılarının üzerine söz yazıp bestekar gibi sattığın 80'li yıllara benzemez bugünler.
    yedi sülalene yetecek dünyalığın var.
    kes artık sesini istersen
  • bir adam kendini ve kariyerini nasıl bitirir izliyoruz. bu adam zır cahildir, ülkesinin vatandaşının ne halde olduğunu bilmeyenden sanatçı falan olmaz!
  • batakhane müziği yapıp milleti moronlaştıran, utanması olmayan bir tipin beyanı.
  • lan ben 49 yaşındayım, ne karne gördüm, ne de kuyruk!
    yalan söylemenin sebebi ne lan borsa dolandırıcısı orhan? senin de mi kasetin var amk?

hay senin sıfatına köpekler tükürsün be!!!
  • orhan gencebay, 6 yaşındayken keman eğitimi almış bir insan. büyüdüğü aileyi anlamanız açısından yazıyorum bunu. buradaki çoğu insan hayatı boyunca eline keman almamıştır muhtemelen.

ayrıca şu “karne ile yağ satılan” yıllarda kendisi zaten çok ünlüydü ve inanılmaz para kazanıyordu. yani orhan gencebay hiçbir zaman kuyruğa girmedi, hiçbir şeyi karneyle almadı. o günleri yaşamış gibi anlatmasın hiç.

bu tür insanların böyle konuları konuşmalarına hiç anlam veremiyorum. abicim sessiz sedasız kenarda yaşa işte. neden durduk yere birilerini yalama hissi geliyor da böyle tırt açıklamalar yapıyorsunuz?
hesabın var mı? giriş yap