• adını ilk kez duydum ama reis ile emineyi çatarak türkiyenin geldiği bu ilkel noktada en büyük pay sahibidir. allah rahmet eylesin diyemeyeceğim kendisine. kadir mısıroğlu'nun kadın versiyonudur gözümde. ayrıca şu 'huzur sokağı' adlı kitabı atv'de aynı isimle dizi olarak yayınlanan değil miydi?

edit:evet o saçma dizi bu romandan uyarlanmış.
  • allah rahmet eylemesin.
    mekanı cennet olmasın.
    iyi bilmezdik.
  • etkilediği gençlerin ülkeyi ne hale getirdiği ortada
  • o mal muhtemelen o kitabı kendi yazmadı. eline metin vermişlerdir o islamcı ajan yavşağın.

yattığı yere tüküreyeyim.
  • fesli deliden sonra bu...

her şey çok güzel olmaya devam ediyor.
  • cumhuriyet düşmanıdır. hayatını karşı devrime adamıştır. hayatını türkiyedeki kadınların hor görülüp aşağılanması, insan yerine konmaması, kadınlar tacize ve tecavüze uğraması, kadınların güzel güzel dayak yemesi ve kısaca bir kadının başı açıksa başına gelen tüm olumsuzluklar hakkıdır söylemlerini dile getiren bir canlıydı. cennet ile cehennem kavramları var ise bu kişi cehennemin sırça köşkünde yerini ayırmıştır.
  • bir çok genç kızın aklını, ruhunu bulandırmış fetocu kadın yazar.
  • (#94569691) bu ülkede müslüman olmak hakkatten zor, camiilerde cemaatlerde kuran kurslarında onlarca çocuğa tecavüz edilirken olmamış gibi davtanacaksın, ülkeyi cemaatlere teslim edip kandırıldık diyeceksin, allah allah diyerek ülkeyi ab abd israil e satacaksın ama hala mağdur edebiyatı yapacaksın. hakkatten yorucu iş.
  • dirisine de ölüsüne da saygı duymadığım ve duymayacağım kişinin cenaze haline gelmesi olayıdır.

edit: saygı göstermiyoruz diye bozulanlar, çocuk yaşta öldürülen berkin'in annesini mitinglerde yuhalatırken de aynı duyarlılığı gösteriyor muydu?

memlekette saygı mı bıraktınız?

http://www.diken.com.tr/…05/misvak-berkin-elvan.jpg
  • bu ülkeye en az ''malum şahıs'' kadar zarar veren bir kadının ölümüdür. bu yüzden hiç üzülmedim. kendisinin adını biliyor olmama rağmen huzur sokağı adlı romanını hiç okumamıştım. aynı ada sahip diziden dolayı birazcık bilgim vardı. havalı ve zengin bir kıza aşık olan fakir bir erkeğin hikayesini konu aldığını düşünmüştüm o yaşlarda.***olaylar benim düşündüğüm gibi değilmiş. kazıklı maria'nın videoları sayesinde, o eşsiz(!) kitabının içeriği hakkında bilgi sahibi olabildim. bu kadının savunulacak hiçbir yanı yok. kitapta sayfalarca makyaj yapan, mini etek giyen kadınlar ve içki içen adamlar itin götüne sokuluyor ama şule'nin ölümüne üzülmeyince biz kötü oluyoruz. islamcılar her durumda mağdur olabiliyor, ilginç gerçekten.

ayrıca kendisi bu ülkeye türbanı getiren kişidir. bu ülkedeki insanların kutuplaştırılmasında çok büyük pay sahibidir. aklı başında herhangi bir insanın bu kadını savunabileceğine inanmıyorum. gerçek hayatta bu ablayı öven birini görürseniz arkanıza bakmadan kaçın. kadın düşmanı bir islamcıyla vakit harcamak istemezsiniz.*****
hesabın var mı? giriş yap