• iki gram yağmur yağınca sosyal medyada "yaz gelsin artık ya" diye mızmızlanan dürrüklerin kına yakmalarını sağlayan rezalettir. 7 ocak'ta 20 dereceyi bir tarafınıza sokarsınız artık.
  • o konuda havalara ben de çok kırgınım. çok ayıp ediyorlar.
  • beton sevdalisi insanlarin yolactigi rezalet.

annem memlekete gitti, sicak giden havalardan dolayi agaclarin aldanip uyanmaya basladigini soyledi. boyle olursa ulkede meyve olmaz. stres yapti kadin.
    kuraklik da cabasi. biran once kar gelsin. mevsim normallerine donelim.
  • güneş var kar topluyor hava yiğidim.

haftaya görüşürüz.

şaka şöyle köşede dursun böyle iyi gibi sanki ha ne dersiniz? olası bir aşırı kar yada yağmur durumunda şehrin halini biliyorsunuz. ha sefillik çekmek bize göre diyorsanız bilemem tabi.
  • ben boyle rezalet gormedim. bunu da haftalar oncesinde cevreme soyledigimde normal normal kar soguklari gelecek demislerdi hala bekliyoruz.

normalde samsuna simdiye kadar iki kere kar sagsa sasirmazdik lakin henuz tum kis sadece uc hafta kombi yaktik yanlis hatirlamiyorsam o da cok kucuk derecelerde. yine yanilmiyorsam sadece iki hafta yagmur yagdi soguk gorduk -goreceli olarak tabii-. iki sene once kardan yilbasinda ucak seferleri iptal olmustu.
  • haarp kesin olarak müdahale ediyor, kendilerine muhtaç bırakmak isteyenlerin yapacağı bir olaydır, küresel ısınma.

bu kış tam anlamıyla ölü geçti, yazın herkes ayvayı yedi şimdiden söylemek lazım. hastalık ve salgınlar da artar.

ankara'da ocak ayında gündüz 14 derece hava rekordur.

mevsim normallerine göre şuan havanın -1 derece gece -15 derece falan olması lazımdı.
hesabın var mı? giriş yap