• çok araştırdım en iyisi bu. geçen ay annemin ihtiyacı oldu diye satın alıp benny benassi açarak bass titreşimiyle un eledeğimiz hoparlördür. bence verdiğiniz paraya değer, hala kırıp kırıp yiyoruz o unlarla yaptığımız ekmekleri.
  • ürün stokta olsaydı hemen siparişini verecektim ama stokta yokmuş. bekleyemem.

üstelik kargo da ücretsiz!
  • fiyatı beni rahatsız etmedi, alıcısı olması durumunda her kalitedeki her çeşit ürün, her fiyata satılabilir bence bir mahsuru yok. ben ürün hakkındaki şu bilgiye takıldım:

"en uygun uzay / zaman performans için optimize....."

açıklamanın belli bir kısmını kopyaladım çünkü siz de benim gibi hızlıca okurken "een uygun uzay zaman performansı için optbi dakka ne uzayı lan n'oluyo?" dediniz. kalanına gerek yok.

uzay/zaman performansı ne olm? hoparlör lan bu. ses çıkartıyo, müzik falan. sen de dinliyosun. başka evrene açılan solucan deliği yapmıyor. house müzik daha çok.
    300 bin lira'ya ben de uzay gemisi, ya da en azından bi kapsül mapsül bişi almak isterdim ama bu cd çalıyo abi sadece. yok uzay falan. çıkar onu aklından.

amına koyim sattığın o üründe eninde sonunda sezen aksu dinlenecek neyin artistliğindesin? uzay-zamanmış.

sonra geri vericem aleti dükkana götürüp, "supernovaya istediğim hızda giremedim, iade istiyorum." dicem yine ben suçlu olucam.
  • hayatlarında high-end denen bi'şey duymamış insanlarca eleştirilen hoparlörlkajdlkfsjdfksşf.

lan siktirin gidin amk. 285.000 tl diyoruz?! eski parayla 285 milyar. sikeyim böyle müsrifliği.
  • neticede buna da aporlö diyecekler.
  • bu pahalı ses sistemin yapımını izlemek için :

http://vimeo.com/50355837

imalatında epey emek ve detay var görüldüğü gibi. ancak yine de bu para eder mi tartışılır.
  • o parayı verdikten sonra müziği içinde hissetmek çok kolaydır.
  • bir bayanın asla hayır diyemiyeceği, bayan azdırıcı hoparlördür.
  • açıklamada yer alan "bir bayanın asla hayır diyemeyeceği" ifadesinin açıklığını merak ettiğim hoparlör.

işe yararsa neden almayayım ki?...
hesabın var mı? giriş yap