• galatasaray'ın -1 averajla liderliğe yükseldiği maç.
  • olm bütün türkiyeyle taşak geçiyoruz. teknik direktör olmadan, eksi averajla lig lideriyiz ya la! sonra fenerin büyüklüğü rererörö. al amk ölümüzle başa çıkamıyosunuz lan!
  • tarık çamdal'ın topun gelişine çok kötü vurduğu maç. özellikle burak çok kızdı bu pozisyona, ki haklıydı. elinde burak gibi etkili bir forvet varken ceza sahasına orta ahhahahahahffkskcurujd şaka lan orta açsa da bir bok olmayacak pozisyondu.
  • iy: 0
    ms: 2
    iy/ms: 0/2
    3.5 alt
    2.5 alt
    1.5 alt
    skor 0-1
    olarak doğuyor içime.
    evet ali'cigim bunlar hep okan buruk yüzünden.
  • galatasarayı ligin 11. haftasında maç fazlası ve -1 averaj ile liderliğe taşıyan maç. maç fazlası ile olması pek önemli değil, kalbur üstü hiç bir ligde, sezon bu kadar ilerlemişken, hiç bir takım - averajla liderliğe oturmaz (bkz: sadece türkiye'de yaşanabilen olaylar), ligimizin geldiği durumu en güzel özetleyen şey bu dandik maç ve sonrasında oluşan puan durumudur.
  • digiturkplay üyesiyim. adamların yayını bütün kaçak yayınlardan sonra geliyor. fenerli üst komşum her maçı izleyip bağırarak golleri haykırdığı için, her maçı kulaklık takıp hareketli müzik eşliğinde izliyorum :( paramla rezil olduğumu itiraf ettiğim maç.
  • bazı orospu şikecilerin okan buruk'a şikeci iması yaptığı maç. neyse burak yılmaz bamyayı saldı onunla ilgilenin siz.
  • muhammet demir'in oynamayacagini ogrenince, egzantrik bir gol yeme ihtimalimizin azalmasina sevindigim mac.
  • her takımı tuttukları şikebahçe gibi gören, okan buruk'un galatasaray'a maç verdiğini düşünen orospu çocuklarının 90 dakikadır bitmediği maç. sizin ben kalıbınızı sikeyim, geçen hafta da trabzon bize yatacaktı dimi. amına koduğumun ergenleri.
  • bir lig maçı. 1 günlüğüne bile olsa, türkiye liginde bir takımın ilk defa eksi averajla lider olduğunu gördüm ve böyle bir durum ben hatırlamıyorum. gene de özel olarak bakmak lazım.
hesabın var mı? giriş yap