• şu seçim gecesi konuşmadı muhabbeti çok aptalca gelmiyor mu artık?

lan seçim gecesi konuşsa ne olacaktı?

adam demirtaş ve akşenir aday olduğu seçimde yüzde 31 civarında oy alarak büyük bir başarı sağlamış

kk ve lobisinin saraya giden chpli gibi her türlü kirli oyununa rağmen hala meydanda

kk dan bin kat daha hatip bin kat daha karizma bin kat daha lider vs vs

siz gerçekten kk ve ekibi ile, özgür özel hariç, akp yi devireceğinizi mi düşünüyorsunuz?

hala aynı sikko muhabbet seçim gecesi neden konuşmadı tamam başarısını atalım çöpe kk umut olsun sizlere

edit : kk engin altay faik öztrak vbleri ne zaman tvye çıksa kanal değiştiren chplilerden sadece biriyim chpli olmayanları hayal edemiyorum
  • göte göt demiştir.

bu ülke kimsenin tapulu malı değildir. gerekli cevabı verip kendisine yakışanı yapmıştır.
  • sonuna kadar haklıdır. az bile yaptığı yayındır. hayır, ne yapsaydı bu saygısızlığa karşı.
  • iki yıl önce şunu yaptı bunu yaptı denileceğine objektif bir şekilde şu an yaptığının değerlendirilmesi gerekir. iki sene önce yaptığı hata şimdiki yaptığı şeyin yanlış ya da doğru olduğunu göstermez. gayet haklı bir isyan ve çıkışmadır.
  • o gözlerindeki hayal kırıklığı, hareketlerindeki kırgınlık. ah ulan ah.

ciğerim yanıyor, yüreğim kanıyor. olmasaydı, olmasaydı sonumuz böyle...
  • partilerin grup başkan vekilleri genelde agresif olan kişilerdir.

ince'yi meclisteki performansından hepimiz tanırız.

öfke kontrolü önemli beyler.

"yeni normal" deniyor ya, türkiye'nin 2020'li yıllarındaki "yeni siyasetinde" öfke kontrolü olmayan şahıslara yer olmayacak. ince gibi, mâlum kişi gibi. at fava bekle. 5-10 yıl sonra oku bu entryi.
  • ulan ben mi kindar ve takıntılıyım?bilmiyorum ama seçim günü ona verilen oylarin bekçisi olmayip bir yerlere saklanması ile aklımda kalmış bu adam.götünden ateş bile çıkarsa tv de ! yine de o basiretsizliği ile hatirlayacağım. ekrem imamoğlunu gördünüz mü seçim gecesi ? oylarına nasıl sahip çıktı ve ibreyi tersine çevirip ikinci seçin 800 bin oy farkla aldi. adam oylarının peşinden gitti.korudu ve kazandı ! ikinci seçim kimse imamoğluna vermez diye bir umut cebren ve hile ile seçim yaptirildi büyük bir farkla seçim kazanildi. bü ülkenin insanı unutur balık hafızalıdır cahildir vs her türlü yakıştırmayı yapabilirsiniz ama cahilinden eğitimlisine her kesimin birleştiği tek bir kaide var ' haksızlığa uğrayanın yanındadır ve destekler '.
    sevgili muharrem ince şimdi sen çıkış yapıyorsun güzel hoşta zamanında bu duruşu sergileyecektin. üzgünüm o tren kaçtı bir kere!
  • adam kazandı demesi fanatik partizanları üzmüş olabilir ama şunun farkında değilsiniz; karşı cenahta sempati uyandırdı. seçim sonrası ona oy vermeyen aktroller bile ondan sempatiyle söz ettiler. adam siyasiler gibi demogoji yapmadı, net olarak kaybettim dedi dediler. o saatten sonra ne dese gg olacaktı ki bence en dürüst ve insani tepkiyi verdi. alışmışız layemutlara yenilgiyi kabullenene biz de acımıyoruz. güç peşinde dolanan aktrollerden farkınız yok. bu videoyu izlemedim ancak şunu biliyorum , son on yılda tekrar tekrar izlediğim tek konuşma muharrem incenin 15 temmuzla ilgili meclis konuşmasıydı. adam siyasetten anlamıyor orası kesin ama insani tepkiler veriyor. sezarın hakkı sezara.
  • "bir televizyon kanalınız var. önceki seçimde 16 milyon oy almış bir siyasetçiyi programa çıkarmışsınız. bu kişi sadece sizin kanalda. o sırada 32 kanalın yayınladığı başka bir siyasetçinin konuşması var. özgür yayın tercihiniz hangisi olur? sizde tek olan mı 32 kanalda olan mı?" - - - kerem altıparmak
hesabın var mı? giriş yap