• bu reklama inanıp kendimi feda ederek 30 kutu sipariş ettim, sonucu ellerimi kullanmadan yazmayı planlıyorum...
  • bide bunun "1 ayda 8 cm" uzatanını gördüm facebook reklamlarında. altına bir de fütursuzca "bakanlık onaylı" yazmışlar. kim deniyor bunları bakanlıkta acaba?
    - hakkaten uzatıyo abi! verin onayı!..

böyle 2-3 farklı ilaç denese adam kuşak diye beline dolayıp gezer be..
  • facebooktaki v-pills reklamıdır.
    sitesine girilip bakılırsa şöyle denir hakkında;
    v-pills kesinlikle ilaç değildir. %100 naturel gıda takviyesi olarak üretilmiştir.

nasıl bir gıdadır bu ki, yiyorsun, ta oraya yarıyor...

(bkz: su içsem yarıyor)
  • facebookta anneye babaya birilerini gösterirken yan tarafta zeballah gibi durup "nası sitelere giriyon lan sen öyle" tepkisi almamıza yol açan reklam.

ayrıca lastik mi lan o... 7 cm uzamak ne demek. balansı bozulur, denge problemi yaşar, sağa sola yatar, en kötüsü hacmi artmayacağına göre, incelir sonra da inceldiği yerden kopar allah korusun... bana zihnimde bu uzama ve kopma sahnelerini hayal ettiren, özellikle hayalin; kopma ve elde kalma kısımlarında kasıklarıma bir ağrı girmesine sebeb olan reklamdır kendisi...
  • - hanımefendi ben 9 aydır kullanıyorum ilacı 21 cm. olmadı!!!!!
    + yani orantı kurmanız güzel de başlangıç boyu sıfır mıydı???
    - dıt dıt dıt
  • en az 7 senedir mailime gelen reklam. demek ki ilk geldiğinde kullanmaya başlasaydım şu an yerimden kalkmadan işiyor olacaktım.
  • bir yıla kalmadan 28 santimlik ek parça ile sırıkla atlama şampiyonluğunun en güçlü adayı olabileceğiniz ilacın reklamı.
  • steakhouse burger ile enine gerçekleştirilebilir.
  • - abi senin ki kaç cm?
    + 23 cm.
    - amma atıyosun ha. daha 3 ay önce 16 cm diyodun ya. hee şimdi anladım nedir abi o işin aslı.
    + baskete yazdırdım benim ufaklığı. iyi boy attı. biraz daha çalışsın nba draft bile edilir diyolar.
    - yapma yaa.
hesabın var mı? giriş yap