12 entry daha
  • saat 20.30'da başlayacak ve atv'den yayınlanacaktır.

gönül fenerbahçe'den yana ancak bilemiyorum altan, bilemiyorum...
  • ölü toprağı var sanki takımın ve taraftarın üstünde. twitter'da maçı konuşan neredeyse kimse yok. hazırlık maçı da olsa fener'le oynuyoruz. nedir bu rahatlık, anlayabilmiş değilim.

tanım: normal şartlarda bam bam basacağımız maç.
  • 3-1 bitecektir.
  • şöyle 3-3 falan biten, trabzonspor aleyhine direkt 3-4 kırmızı kart çıkan bir maç olur umarım.

zaten fenerbahçe'nin 3 gol atması için trabzonspor'un birkaç kişi eksilmesi lazım.

haydi çocuklar güzel bir maç izletin bize.

trabzonspor'un oyununu çok seviyorum, başarılı olmasını da isterim, akılda trabzonspor diyor ama gönül galatasaray diyor.

kusura bakmayın güzel kardeşlerim.
  • 3-1 bitmesi muhtemel maç.
  • mhk üzerine düşeni yaptı,
    tff üzerine düşeni yaptı,
    siyasette tarafsız kalmadı,
    medya üzerine düşeni yaptı,
    son iki hafta kötü oynayarak bizde üzerimize düşeni yaptık.
    3 hafta önce şampiyonluktan olduk.
    elbirliğiyle fenerbahçemiz ezildi, hakir görüldü, ciddiye alınmadı, haklıyken dil baskını edildi, golleri verilmedi, kurtarışları sayılmadı, penaltıları verilmedi, var a gidilmedi, toplam 11 maçta kalın kalın doğrandı. dalga geçildi, zorlu dendi manipüle edildi,
    fenerasyon denildi dalga geçildi,
    mhk başkanıyla iş ilişkisi var dendi manipüle edidi,
    feneri şampiyon yapacaklar dendi manipüle edildi,
    elazığa yardım eden tek klüp olarak, dilde vicdan sahibi özde katran karası kalpliler tarafından algı yapıldı,
    devre arasında transferine izin verilmedi, vergi verin transfer yapıcaz dendi dalga geçildi,
    maçı tekrar edilmeliydi, ifab raporu okunmadan hasır altı edildi dalga geçildi,
    şut rekoru kırdı, kötü oynuyor dendi,
    gol pozisyonu rekoru kırdı, kötü oynuyor dendi,
    rakip sahada en çok top oynayan takımdı aylarca, hemde tüm avrupada, kötü oynuyor dendi,
    ilk 10 daki takımlar içinde açık ara en çok kırmızıyı gördü, topçuları kart görmüyor dendi,
    topçuları her maç kart verilmeyen rakiplerce sindirildi, oyna devam dendi,
    ilk 10 daki takımlar içinde en çok aleyhine penaltı verilen takım oldu, fener aleyhine penaltı verilmiyor dendi,

işin ilginç tarafı fener şampiyonluktan düşünce fenerasyon kalmadı, zorlu unutuldu, mhk iş ilişkisi bitti, siyaset temizlendi, türk futbolu kurtuldu. tey allahım ya sabır...
    .
    bu sezon böyle geçti. fener için lig bitti.
    tarihte bir sezonda bu kadar linci hiçbir takım yememişti. hatta bazırının 100 yıllık tarihini toplasan bu sezona yetişmez, yinede dalga geçilen fener oldu. herkesin morali bozuldu en son umutlar ölürdü, onu da son iki maçta futbolcular ve teknik heyet bitirdi.

ha bu maça gelince, ilk iki ts maçında yaşadığımız : hakem nizami golümüzü sayarsa, rakibe gol hediye etmezse, haklı penaltımızı es geçmezse, kalecileri her fener maçında tekrarladığı kariyer kurtarış rekorunu tekrarlamazsa zaten fark atarız. yeneriz bile demiyorum
  • trabzonspor'un zorlanarak alacağı bir maç olacaktır. çünkü kolayca, adamı kanser etmeden aldığı maç sayısı çok azdır. teşekkürler trabzonspor.
  • trabzonun basıp geçeceği maç . ersun hocama güzel bir elveda hediyesi olacak.
  • hüzün zincirinin son baklasıdır.
  • yiyin birbirinizi ete para vermeyin...
    dur ya o elsikko içindi.
    üst olsun yeterli diyebilirim ama.
566 entry daha
hesabın var mı? giriş yap