• ronaldonun golünü gören juventus taraftarının suratı:

https://i.hizliresim.com/763jqv.jpg

aqwedsadsdgffghghkjjklklş xd

tanım: ronaldonun hayvan gibi şiy yaptığı maç.
  • kalite yemin ediyorum son saniyeye kadar inanılmaz heyecanlı ve zevkli bir maç oldu izlerken beni türk futbolu için derin düşüncelere gark etmiş olan hakkı verilen maç helal olsun diyelim hem reale hemde mücadeleyi bırakmayan italyan devi juveye alkışlar...
  • ronaldo nun juve ye boruyu döşediği,resmen yok edip sahadan sildiği maçtır.
  • dybala'nın iki sarı kartının da bence yanlış olduğu, juventus'un orta sahasının çok düz oyunculardan kurulu olduğu bir maç.
  • galatasaray'ın ikisine de çakmışlığı vardır.
  • (bkz: #75675999)

ahaha. şanlı juventus aşağı şanlı juventus yukarı sürekli entryler doluydu burası. eksileyen buffon romantikleri rüyadan uyanmıştır umarım. hamak gibi gerdiler juventus’u.
  • tüm maç bir yana, dipten kum çıkarmaya çalışan juventus savunması arasında göğe yükselen ve anca anime filmlerinde görebileceğimiz güzellikte bir rövaşata golü atan cristiano ronaldo'nun maçı oldu bu maç.

halbuki maçın ilk yarısında aleni bir gol kaçırıp kale arkasındaki panoya tekme atınca, orada oturan pek çok juventus taraftarı celallenmiş, neredeyse aradaki engelleri aşıp ronaldo'yu çarmıha germeye yeltenmişlerdi. sabırlı adammış vesselam. buna rağmen tribünle cebelleşmedi. benzin döküp orayı yakmadı. içinden "ben sizin yuvanızı yakacağım" dercesine döndü arkasına ve gitti. e onun öncesinde de, maçın ilk yarısındaki her topla buluşmasında ıslıklanmıştı ronaldo. muhtemelen hepsinde "la havle" çekip oyununa baktı.

gerçek hayat mı futbolun, futbol mu gerçek hayatın simülasyonu hala çözemedim ama ronaldo o muazzam golü attıktan sonra bilmem kaç bin kişilik stattaki hemen herkes alkışladı onu. işte hayatta da, her şeye ve tüm zorluklara rağmen iyi işler yapılır ve başarı elde edilirse, elbet takdir edenler çıkıyor. tribünler alkış tutup "helal" çekiyor. bu sözü kişisel not defterime düşmek, üstüne de ronaldo'nun havada asılı kaldığı anın fotoğrafını yapıştırmak en iyisi.
  • real madrid’in takim olarak attigi ucuncu gol muhtesem bir organizasyon sonucu olusmus ve sonuna kadar övülmeyi hak ediyodu fakat ronaldo’nun attigi hayvani golün golgesinde kaldı.
  • bir arkadaşım bu maça 10 çifte şans, alt ve karşılıklı gol var oynamıştı. ilk golden sonra maç 0-3 bitse ne komik olur deyip gülmüştük. maç 0-3 bitti ben hala gülüyorum tabi.
  • juventus'un acayip dandik bir oyun oynadığı maçtır. real ilk yarı mükemmel oynadı, ikinci yarı biraz saçmaladı ama vasquez'in girmesi ve ronaldo'nun attığı hayvani röveşata golünden sonra mevzu koptu. marcelo ekstra ekstra iyi oynadı.
hesabın var mı? giriş yap