• o top ronaldo'nun arkasına doğru havadan gelirken röveşataya kalkacağını anlayıp ayağına otursun diye odaklandım lan resmen. benim gibi kaç kişi daha vardır o an odaklanan. bu gibi pozisyonlarda ayağına oturması önemlidir, otursun diye ufacık bir enerji katkım olduysa kendime asist yazarım.
  • spiker abinin 45 dakika boyunca cüneyt çakırın pozisyonlara yakın olmasıyla övündüğü maç. helal olsun yakın reis.
    ps: penaltı
  • ronaldo'nun 2 gol atacağı karşılaşma olacaktır.
  • bundan 3-5 sene sonra ronaldo’nun golü için “ o golü canlı izlemiştim” diyerek ortamlarda gereksiz bi şekilde övüneceğim.

müthiş maç oluyo müthiş
  • vay amına koyayım serhat neler dönüyor ya...

lan bu futbolsa, biz her hafta sonu ne izliyoruz türkiye liginde?

hakem de çok lezzetli maç yönetiyor, galiba kendisi ingiliz.
  • arkadaş maç başından beri pat pat pat bir ses geliyor yayına. davul desem davul değil. ritim desen o da yok. peynir tenekesine sopayla mı vuruyorlar bilemedim. vuvuzelaya rahmet okuttular valla.
  • marcelo'nun pozisyonu içerisinde iki penaltı, bir gol bulunmaktadır.
  • cr7 deyim yerindeyse soktu ve çıkardı. ben juventus olsam maçı bırakır şampiyonlar liginden çekilir, kulübü kapatır, balıkçılığa başlarım.
  • ulan yeter be kafamızı şişirdin.puşt bi de ritim tutuyor.
  • ulan maç o kadar güzel ki ağzımız açık izliyoruz dalmışız. bu başlığa yazacağıma afgan göçmeni başlığına “ayakta alkışladım seni ronaldo” yazıp edit yapmaya kalkışırken yakaladım kendimi.
hesabın var mı? giriş yap