• nokta atışı tespitler içeren yorumdur.

video
    görsel
  • dunya tarihinde bir astronota karsi belediye secimi kazanmis tek insan onemli tabi ahah.
  • cumhurbaşkanı, bakan hepsini bir yere kadar insan anlar ama astronot ne? adam astronota karşı seçim kazandı. daha ne yapsın?

bu arada türkiye'nin ıss'de çalışmalar yapmasını canı gönülden isteyen biri olarak, alper bey kusura bakmasın, kendi kendini bu hale düşürdü...
  • --- spoiler ---
    uzun süredir görüşememiş iki hanım arkadaş yıllar sonra bir misafirlikte karşılaşınca sohbete başlamışlar. hal hatır sorduktan sonra biri diğerine, “senin cin gibi bir kızın vardı, ne oldu, okudu mu, senin kız şimdi ne yapıyor?” demiş.

“vallahi ne olsun kardeş, işte biliyorsunuz işe girdi geçen sene; başını kaşıyacak vakti yok garibimin. ilk başlarda geceleri fazla mesai yapıyordu, sonra hafta sonları da çalışmaya başladı. patronu onu çok ama çok sevmiş, her işi ona veriyormuş. derken ankara seyahatleri başladı. patron nereye, bizim kız yanında oraya. paris seyahatleri filan derken baktılar bu iş böyle olmayacak, patronu bir de ev tuttu. sonra daha fazla yorulsun istemedi, artık işleri evden yürütüyor benim kız. deliler gibi çalışıyor evladım.”

sonra dönüp aynı soruyu o diğerine sormuş: “eee, senin kızın ne yapıyor?”

kadıncağaz da şaşkınlık içinde, “vallahi bizimki de orospu oldu, ama ben senin kadar güzel anlatamıyorum” diye cevap vermiş.
    --- spoiler ---
  • bacım buradan konuya girmen yanlış. bak "muhtar bile olamaz" ile başladı bu işler!
  • (bkz: ağlama melis)
  • cnn türk'de çapsızın teki de seçim imamoğlu ve kurum arasında geçecek diye über bir tespit yaptı.
    zavallı adam o tespitinde bile sıçtı.
  • lümpenlik nedir? nasıl olunur?

hadi ordan :)))
  • hareketlere bak. dudak büzüşlere bak. küçümseme hareketlerine bak. tüm dış görünüşünü estetik cerrahların becerisine bırakan kişilerin her zaman ağır kişilik sorunlarının olduğuna inanmışımdır.
hesabın var mı? giriş yap