• (bkz: vay amk)
  • beklenen bir karardı. adam evine kadar takip ediyor bir de silah çekiyor emniyet müdür yardımcısı da kendini ve yakınındakileri koruyor.
  • meşru müdafaa olarak değerlendirilmesi için her halde motosikletlinin roket atması gerekiyordu. görüntüler olmasa kamu vicdanı türk basınının ve yavşakların elinde maymun olacaktı.
  • biz bunları entry'lerimizde yazdık.
    savcı olarak benim görüşüm de beraat yönündeydi.

(bkz: #54119952)

(bkz: #54175635)
  • nefsi müdafaa gereği polis ve vatandaş dahil ülkede herkesi öldürebilirsiniz.
    yeter ki şartlar oluşsun üstüne cezada verilemeyecek vatandaşa.

bu karar emsal teşkil eder.
    forza bireysel silahlanma!!!
  • dogru oldugunu dusundugum karardir. olen pisi pisine gitmistir o ayri ama neden bir insana silah cekme ihtiyaci duyuyorsun ki? tartismissin olmus bitmis takip edip silah cekmek niye. yine de boyle olaylarla karsilasilmamasi dilegiyle.
  • ulan 1 metre mesafeden kafaya nişan alıp ateş ediyor herif.
    batsın böyle nefs-i müdafaa.
    çeker ayağına sıkarsın. dizine sıkarsın. ne bileyim koluna, bacağına sıkarsın.
    adam resmen siper alıp kafaya nişan alıyor.
    öldürmek isteyerek öldürüyor.
  • kola bacaga sıkılan kursunda saldırgan hala çekip vurabilir sizi. film de mi izlemiyorsunuz?

yılların polisi tehlikeyi bertaraf etmiş işte. sen ben olsak maktülün kurşunuyla gebelik giderdik. siz de boylelerini itlaf etmeye dair entry girerdiniz!

olur olmadık silah cekmiycen işte. trafik yüzünden milletin peşine düşmeyecen. sonu böyle olabilir.

ayrıca bu konuyu yazın tartismistik niye bir daha tartışıyoruz?
  • arka sokaklarla büyüyen ergenler tarafından haksız bulunan emniyet müdürü hakkında normal olarak alınan karar.

ne diyecekti adam? yapma evlat, beni vurursan alacağın cezayı düşün, geride kalanlarımızı düşün falan diyerek yarım saat mi geçirecekti? saçma sapan dizilerde olur bu. çekip vuracak tabi lan ne yapacak adam? evinin önüne kadar gelmiş sana silah çekmiş adam var, elinde varsa silahın çeker vurursun, yoksa da sen ölürsün.
  • yazık oldu, kaç ay haybiye içerde yattı polis abimiz.
hesabın var mı? giriş yap