• 3 parça şeyin lafını yapıyorsa büyük rezalet. 7000 tl harcanmış eksik üç parça için çamura yatan ikea içerir. yazıyı okumadım bu arada. daha doğrusu okuyamadım amk.* 10/10

ilk defa bu kadar dolu bir fatura gördüm. umarım yürümeye yer kalmıştır evde.
  • rezalet puanım 10/10
    bu ekonomik darboğazda birbirlerini evlenecek kadar çok seven insanlara bu yapılır mı?
    ıkea yı pahalı olmasına rağmen tercih eden kişileri cezalandırıcağına, el üstünde tutmalı.
  • gecen gun bir alisveris icin magazalarina gitmek zorunda kaldim. personel sayisi pandemiden dolayi inanilmaz azalmis. her personelin onundr kuyruk vardi, cocuklar yetismeye calisiyordu.

aksaklik buna benzer bir sebepten kaynaklaniyordur umarim. telafi edilmezse ikea buyuk etmis demektir.
  • anadolu mobilyacısına dönmüş ikea. buraya gelen toprağından, suyundan etkileniyor arkadaş.
  • rezalet gibi rezalet.
    hemen hemen benzer bir konuda bana da aynı mağduriyet yaşatılmıştı.

pazar günü şu saatte gelip montajı yapacağız diyorlar, akşama kadar ne gelen ne giden.
    3-4 kere aynı hadise yaşandıktan sonra en sonunda gelebildi çocuklar.
    hallerinden harap olduğu anlaşılıyordu.
    firmaya sitemlerimi ilettiğimde, "abi nefessiz çalışıyoruz, az sayıda ekip var" demişlerdi.

ikea'nın bu tutumu gerçekten kendilerine yakışmıyor.
hesabın var mı? giriş yap