• bana biraz abartı gibi geldi, fotolar falan harika, adam boğulurken selfi çekmiş ya lan ahahaha. iyi güldüm allah affetsin.
  • allah günah yazmasın, siz de linclemeyin ama en son ümük sıkılan fotoğrafta kopan tek ben olamam.
  • geçmiş olsun.
    maalesef bu ülkede kötülük yapanın yanına kar her zaman.

bir reddit yazarı google’a resimleri ve hikayeyi yükleyin demiş. bence de güzel fikir. benim gibi bir yere gitmek istediğinde ilk işi o mekana ait google yorumlarını okumak olan insanlara bir uyarı olur.
  • okudukça sinirlendiren olay..

comarland'de sıradan bir olay ama umarım adalet yerini bulur.adaletin de yerini bulması için maalesef gündem.olmasi gerekiyor..4. sınıf dünya ülkesi olduğumuzdan ancak gündem olursa birileri harekete geçiyor..
  • klasik otelci çakallığı. airbnb'ye en güzel odanın resimlerini atıyorlar, otel olduğunu da söylemiyorlar, siz oraya gidince duvar manzaralı oda verip tatilinizi sikiyorlar. sonra itiraz edince de magandalığa başvuruyorlar. kime itiraz edeceksin de, hakkını arayacaksın.

doktorlar hastanede dayak yer sağlık bakanı günü geçiştirir, adalet bakanı uyur, otelciler turisti döver turizm bakanı seyreder, kuran kurslarında çocuklara tecavüz edilir, aile bakanı çıkar bir kerecikten bir şey olmaz der... ormanlar yanar, burası tekrar orman olacak derler, otel dikerler...

teşekkürler akp biz konuşuyoruz siz yapıyorsunuz aynen.
  • bir kaç post sonra onlyfans hesabını açıklayacak olan amerikalı hanım redditor'ın son büyük vurgunu.

bilen bilir, 3 aydır kendi fotoğraflarını r/turkey'de türkiye çok güzel diye alakasız post'larla yayınlamakta (bu sebeple çokca laf sokmuşluğum var).

biraz profilinde gezinince mevzu hissedilebilir.

edit: buyurun taze geldi

https://onlyfans.com/nudemomma
    https://onlyfans.com/nudelovins
  • yukarıda bir yazarın dediği gibi, söz konusu hanımefendinin reddit hesabına bir girip inceleyin arkadaşlar. onlyfans yolları böyle düzülüyor.

edit: onlyfans'de dünyada %3.7'de olduğunu söyleyen ve aylık üyelik için 20 usd alan hanımefendinin çeviri için 90 usd bulamaması samimi geliyor mu lan size??
  • green beyza otel. adı beyza olan hiç bir kuruluşa para kazandırmam. içerideki zihniyeti otelin isimden tahmin etmek çok zor olmasa gerek.
  • girtlaklanirken çekilen selfie 9gag de meme olmazsa ayip olur . dur az ugrasayim.
  • konudan bağımsız 6. fotoda kahkaha attım. ulan insan boğulurken nasıl selfie çekebilir hahahaha
hesabın var mı? giriş yap