• fenerbahçemizin işinin çok zor olduğu maç. bu nord bilmem ne bizi yener lider olur. allahtan son maç içerde tırnava ile yoksa gruptan bile çıkmamız zor görünüyor.
  • fred'le djiku oynasın da fener fabrika ayarlarına dönsün yahu. takımın dengesi bozuldu. bunlar oynamazsa kaybederiz, oynarsa alırız bu maçı.
  • butun stoperler sakat, kim oynayacak cok merak ediyorum.
  • gençleri oynatsın işte sametle zaman harcayacağına.
  • net olarak kaybedecegimiz mac.

kadrodaki en az 11 eksigin yani sira oyun planindan gram taviz vermeyen ismail kartal bizi yine yaniltmayacaktir.

havanin -6 derece civari olmasi da cabasi.

75'te irfan can kahveci, 80'de edin dzeko degisiklikleri bekliyorum. gerisi de 88. dakikada rastgele degisikliklerle tamamlar ve temizinden 3-0 kaybederiz.

duzenleme: saha da suni cimmis, tam oldu.
  • ludogorets deplasmanında kim oynadıysa savunmada aynılarının oynayayacağı maç. samet avrupa liginde listeye bildirilmediği için oynayamıyor.

fenerbahçe kaybedecek diye ellerinizi ovuşturarak bekliyorsanız belki de fenerbahçeli olmamalısınız.

bu yedi ceddinin elini öptüğüm serdar ali çeliklerinin, serhat akının üslubu amma yayıldı ya. sürekli olumsuz konuş, tutunca da ben demiştim de. büyük üstatsınız lan. vallahi.
  • 3 puan alamayacağımız maç, şansımız varsa 1 puan alıp döneriz. takım iyi oynamıyor üstüne eksikler de can sıkıyor,kendi sahasında iyi top oynayan ev sahibi bize 2 tane iteler en az.
  • fenerbahce'de bu mac kadroya alinmayacaklar (sakatlik ya da avrupa listesinde ismi olmayan):

becao
    djiku
    peres
    samet
    serdar aziz
    ferdi
    mert muldur
    bartug elmaz
    fred
    zayc
    mert hakan
    lincoln
    emre mor

bu nasil mac aq ya. beraberlik cok buyuk basari olur.

mert hakan ve serdar aziz'e ozel bir sitemim var: ulan su donemlerde takimi ayakta tutun diye kadrodasiniz zaten ya, hep ilk 11 olmak icin degil.
  • herkes kendi dengi ile mücadele ediyor tabii! :)

edit: denkte değillermiş meğerse, adamlar 6 tane attı bunlara:))
  • mençıstır'dan daha zor takım.
hesabın var mı? giriş yap