• gavura vurur gibi evet mührü basan gurbetçi'nin afedersin şeyinde bile değildir.
  • arabası olan düşünsün diyenin ağzına kürekle vurmak lazım. sanki yediğin ekmeği at arabasıyla taşıyorlar amk.
  • kulağımın arkasının sabahtan beri böyle tatlı tatlı kaşınmasının sebebi olan zamlardır.
  • işler tıkırında olduğu için yapılan zamlardır. halkın verecek gücü olmasa devlet neden zam yapsın.
  • "imf bizden borç istiyor" dersin kim bilecek...
  • gezi parkı yüzündendir. gezi parkında başladı bu yükseliş, ondan beri devam ediyor. dış mihrakların ülkemize oyunları ısrarlı bir şekilde devam ediyor, sonuna kadar recep tayyip erdoğan'ın arkasındayız dolar 100 lira bile olsa djsfjsdajjajkdaasd.

yok lan dolar 100 lira olsa bütün ümmet döner direk.
  • vatandaş hep 50 liralık aldığından milleti etkilemeyecek zamdır. milletin cebinde 50 lira kalmayıncaya kadar yola devam.
  • ne kadar meraklıymışız taşak muhabbeti yapmaya. ay sonunu getiremiyoruz, sürekli borçlarımız artıyor ama hala dalga geçiyoruz. önce kış lastiği, sonra cam filmi, sonra mtv, sonra akaryakıt zammı; kalmadı cepte para mara kalmadı. arabaya binmenizi istemiyoruz deyin sorunu kökünden çözelim bence, bütün kazandığımı krediye, vergilere ve akaryakıta yatırmaktan gerçekten bunaldım artık. tek bildiğimiz liseli ergenler gibi goygoy yapıp durmak.

elalem bizim paralarımızla konvoy gezdiriyor, biz kendi arabamızın kontağını çevirmeye korkuyoruz. sonra da üzerimizdeki büyük oyunu bozduk diye seviniyoruz.

of.
  • 50 liralık benzin alırken pompanın araçta takılı kalma süresi o kadar kısaldı ki parayı cepten çıkarmadan pompacı fişi getiriyor. bari biraz yavaş doldurun da 3 dakikalığına da olsa kendimi bu kadar fakir hissetmeyeyim.

köprü yapmışlar. köprüyü sikiyim.
  • saat 23.30'da hemen benzinliğe giderek depoyü full'ledim. 170 lira tuttu. yaklaşık 30 litre. böylece 12 kuruş zam olduğu için 3,6 tl kar ettim.

benzinliğe gidip gelmem 5 kilometre sürdü. yaklaşık yarım litre benzin yaktım. 2,6 tl masraf yani.

bu emeğimin karşılığı olarak 1 lira kar etmiş bulunuyorum.

sevgiler,
    benzin ölücüsü
hesabın var mı? giriş yap