• 20lik uzun dönemler askere evli ve çocuk sahibi olarak geliyor. sen ne anlatıyorsun genco diyesim geldi.
  • 11 ayda 46 kadın. hem de ekşi sözlük'ten.
    yapmayanlar yapıldığına inanmaz doğru.

duygusal körelme yaşayan erkektir. aşık olamaz, evlenecek kadın bulamaz. en sevdiği şeylerden bile artık tat alamamaya başlar. aynı şeyleri farklı kişilerle yaşamanın verdiği yorgunluğu atması zordur.

edit: yok ben bıraktım düşürmeyi. kendimi bilime adadım. (bkz: #83835385)
  • inanılmayacak bir şey değil. niye inanmayalım usta? entry inanıp inanmamak üzerine yazılmış. ekmek çarpsın inandım ben. belli çevrelerde takılınca 68 hatun da olur. ne var bunda? 102 hatunla yatmış olsan da ne oluyor şimdi? hayır mevzu nereye çıkıyor anlamadım. ülkenin kalbur üstü hatunlarını filan mı kaldırdın, ingiliz asilzadelerinden mi götürdün? olay ne? başlık açmaya değer mi? asilzadeler evlenmek mi istedi? evlilik teklifleri dahi iyi birinden gelirse tekliften sayılr. çöplük teklifleri siktir et. tuttukları çeteleye bak yahu. gel de gülme. alkışlayalım mı napalım? bize ne amk.
  • yattığı kadının sayısını tutan, bunu marifetmiş gibi yazan yazarların açtığı başlık
  • 3400 usd harcamak

edit: 34 yaşına kadar 3400 usd biriktirebilmek.
  • bugünün şartlarına göre ufak bir hesaplama yaparsak:
    34*100=3400
    18 inden sonra yılda iki kez manukyanın kızanlarını ziyâret etmenin zor olmadığını görürüz.
  • manyaklıktır geri zekalılıktır. tabii ki bir ya da birkaç kadınla yatmak değil. bunu saymak geri zekalılıktır. kaç tane salak bunu sayar ve bununla övünür ki.
  • nasıl bir açlıktaysa yattığı kadınları saymış sapık
  • nasıl sayiyorsun ki onu merak ediyorum bir yere falan mi not alıyorsun 34 kadın ismini hayatta hatirlayamam.
  • her parmak ayrı mı sayılıyor?
hesabın var mı? giriş yap