35 entry daha
  • kaderimde erzincan ya da agri dogubayazit'i da gormek varmis diyenlerin beni yesillendirmesi gereken sozluk yazarlaridir. sanirim su an kisa donem erler ilk gittigi birlikte usta askerliklerini tamamliyorlar lakin yine de iki sehir hakkinda da bilgi dahilimdedir.
  • aralarından serinyol/kilis kombosu yapacakların 351. dönem dedelerinden tavsiye alması gereklidir.
    mesaj atın mehmetçikler. son olarak (bkz: ben mi gideyim)
  • sabah 11.00 olur mu acaba ya? yatamıyorum arkadaş stresten. ama içime doğan yer, uzun dönem (bkz: eğirdir dağ komando okulu)
  • içinde bulunduğum sözlük yazarlarıdır.
    sabah 11 i iple çekiyorum. komandoya hayır uzun döneme evet dediğimden yüksek ihtimalle kısa dönem çıkacağını düşündüğüm vatan görevidir. hakkımda henüz sınıflandırma yapılmamış merakla bekliyorum.
  • aralarında bulunduğum yazar grubu. sadece 5 saat kaldı açıklanmasına.
  • -ikinci ana bakım merkez komutanlığı kayseri- yazısını gören yazarlar, bir mesaj uzağınızdayım...
  • acemiliği kastamonu 5. jandarma eğitim alayı ve usta birliği şanlıurfa il jandarma'ya düşen alt devrelerim istedikleri konuda mesaj atabilirler.
  • harbiye nezaretini bekliyorum, umut dünyası değil mi anasını satıyım!
  • şunu bi okusunlar : (bkz: #39931152)
  • içlerinde benimde olduğum, tüm ofisçe merakla sonuçlarını beklediğimizdir. hadi bakalım hayırlısı ...
109 entry daha
hesabın var mı? giriş yap