• an itibarıyla sosyal medyada cirit atan beşiktaşlıdır.

bırakın, sevinsinler.

kolay değil. en son galibiyet 30 nisan 2011 tarihinde alınmış. dünkü galibiyetin bünyelerinde değişik etkiler yaratması normal. misal, yüzkitabı sosyal medya platformunda beşiktaşlı bir dostum paylaşımlarında -yazıyla- gülmekten ölüyordu maç sonrası. başına ne iş geldiyse artık...
  • sadece biz beşiktaşlılar değil galatasaraylı dostlarımızda baya bir sevinmiştir. içinizdeki irlandalılar yine hortlamış dostum!

içinizdeki irlandalılar :)
  • aman aman futbol takip eden birisi değilim, dün gece 2-1 kazandığımızı bile az evvel yemek yediğim yerde televizyon izlerken gördüm.

galibiyete sevinmek haktır. esas çılgınlık bunu anormal bir durum gibi karşılayan rakip takım taraftarlarıdır. ha 3 sene önce, ha 13 sene sonra. ne önemi var? futbol geçmişe dayalı oynanan ve geleceği dair oynanan bir spor dalı değildir. o anın ruhu ile mücadele edilir ve sonuç tayin edilir.

(bkz: o değilde ne koymuşuz be)
  • "darısı 4,5 yıl sonra başınıza" dualarını eksik etmeyen beşiktaşlılardır.

ne de olsa tünel göründü saray soytarılarına.
  • selçuk'un astana'ya attığı gol sevinci gibi değildir.
  • bıraksalar futbolcularını geberteceklerdi dün akşam. hala sevincimize laf ediyorlar.

(bkz: peçeteden kendi imkanlarıyla doğan yazarın dramı)
  • evet deli gibi sevinilir çünkü hakemle değil, alın teriyle gelen galibiyettir.

evet deli gibi sevinilir çünkü hiçbir şey oynamadan, sikko gollerle değil, rakibinze pozisyon vermeden, eze eze yendiğin için gelen galibiyettir.

evet deli gibi sevinilir çünkü melonun yaptığı gibi it köpek dalaşıyla, sinirleri germekle, kavgayla dövüşle, çirkeflikle değil, futbol şovuyla gelen galibiyettir.

umarım bir gün size de güzel ve temiz oyun nasip olur.
  • 1999'dan beri fener'i deplesmanda yenememis 6s'cilerce gozlemlenen bjk'li.
  • yillar sonra 2 buyuk takimi birden ayni sezon icinde yenmeyi basardiklari icin hakli bir sevinctir.
hesabın var mı? giriş yap