• sınavdan çıktım bu sınav zor muydu kolay mı dedim kendime, cevap vermedim. keki çok kek, zorlaması çok anlamsız.

education paragrafı zorlamayken, mikroskop paragrafı kek ötesi, toplama kampı gibi sınav.
  • 48 saatlik uykusuzlukla girdigim sinavdir. ayrica ilk 135 dk sinavdan cikilmamasiyla beni patlamaya hazir bir bomba haline getirmistir. gaz sancisi ve uyku bastirmasiyla cok kotu bir sinav anim olmustur. herkese gecmis olsun.
  • zorlandığım sınav. ekşi sözlük ortalamasını düşürdüğüm için kendimden utanıyorum.
  • adet olduğu üzere çalışmadan girdiğim sınav. gercekte kimin kime girdigini açıklandığında göreceğiz artık.

edit: bundan sonra sınava girecekler arkadaşlar evde 2 satır yazı yazıp elini alıştırsin sonuçta yazı yazmak için klavye kullanan insanlarız vallahi zor geldi alfabeyi yazmak
  • ilk defa girdiğim ösym'ye ait yabancı dil sınavı. bana öss türkçe testinin ingilizce hali gibi geldi. 2 saatte sınıfın yarısı sınavı bitirdi. eğer önceki sınavların da zorluğu bu şekildeyse insanlar nasıl yetiştiremiyor bu sınavı? durum böyleyse süresi neden arttırıldı anlamadım. bir de şeker vermiyor muydu bu ösym?

edit: bu arada tabi ki çalışmadan girdim ve 98.75 bekliyorum. sonuçlar açıklanınca editlemezsem de olmaz.
  • ingilizceden çok sabrımı ölçen, 180 dakikanın gereksiz olduğu sınavdı.
  • bana zor gelen yabancı dil sınavı.

kelime soruları kolaydı. paragraflar, çeviri ve diyalog sorularını anlamakta çok zorlandım.

bu sınava kolay diyenler eğer ingilizce öğretmeni değilse tebrik ederim. o abudik gubidik paragrafları nasıl anladınız yahu?
  • her zamanki gibi troller çok kolaydı demiş.normal çalışan bir insan için orta zorluktaydı.kelime bölümü çok basitti.education paragrafı bildiğin zorlamayla olmuş.ing. öğretmenliğini yeni bitirmiş biri olarak 87-95 arası bekliyorum.
  • bu sene soruları tübitak yerine greenpeace hazırlamış. yok küresel ısınma yok buzulların erimesi yok canlı türleri bir sürü soru vardı. bana göre sınavın en dikkat çeken paragrafı ekonomi ve küreselleşme ile ilgili olanıydı. ilk defa giriyorum öyle ahım şahım hazırlandım diyemem. burdan ösym'ye sesleniyorum. hocam 55 yetiyor. yapın bir güzellik.
  • sınav kolay olduğu için mi insanlar erkenden yapıp çıktı yoksa zor olduğu için sallayanlar mı ?
    (bkz: ikiside olabilir)
hesabın var mı? giriş yap