• izlemeyecegim maç. bir hafta önce karar verdim, totem yapiyorum.
    izlemek için can atiyorum aslinda, meraktan çatlama durumuna da gelecegim biliyorum ama yok, kararim kesin.
    bir fenerbahçe maçinda totem yapan galatasarayli iki arkasas vardi hani, bilir herkes. iste onlar gib sevinmek istiyorum maçin sonucunu ögrendigimde. "hayal görüyorsun" falan diye düsünenler vardir simdi, "bilmiyorsun sanki dortmund'u, bilmiyorsun sanki galatasaray'in halini" diyenler vardir. biliyorum arkadas, biliyorum. ama ben galatasarayliyim, benim durum ne olursa olsun içimde umut vardir. her galatasarayli böyledir, kimisi bunu inkar eder (bu baslikta örnekleri çoktur), kimisi bunu söyleyemez, kimi de benim gibi söyler iste. ben galatasarayliyim, benim ne olursa olsun hala umudum vardir.
  • dortmund'un mutlak galibiyeti ile biticek maç. bu maç için hardcore der geçerim.
  • sürprize hazır olun. sonuç hepimizi çok şaşırtacak. burak yok ofsayt yok.
  • ortasahanın yine karman çorman yine yetki karmaşası ve kaos içinde olacağı maç. bu nedir arkadaş aynı işleri yapan 5 tane adamı koymuş ortaya lönk diye.
  • bugün günlerden galatasarahahahahahahh. can yakan bir karşılaşma olacak.
  • az da olsa sürprizlere açık bir maç. galatasaray balıyla beraberlik sürprizinden bahsediyorum, tabi ki.

maç sonuna yüksek gollü dedik, umarım yüzümüz kara çıkmaz.
  • prandelli'nin burak yılmaz'ı kenara çekerek bir nebze de olsa beni umutlandırdığı karşılaşma.
  • 5 yiyeceğimiz müsabaka.

not: dortmundlu değilim.
  • bir türk takımının 5 yiyeceğini bilsem de;

burak yılmaz'ın oynamadığını öğrenince 4 tuborg malt'ımı satın alıp izleyeceğim maç.
  • bir beşiktaş'lı olarak galatasaray'a başarılar dilediğim karşılaşma...
hesabın var mı? giriş yap