• (bkz: kırmızı ışık)

gerçi kırmızı ışıkta durmak da medeniyet göstergesi sayılabilir kimi durum, koşul ve yerlerde.
  • şansı yaver giden kişinin yaşadığına güvenerek sakın böyle arabalar durur diye hamle yapmayın sonra acı bir fren sesi duyma ihtimaliniz oldukça yükselir
  • uganda deseydin ihtimal verirdim.
    ben iç anadolu'da yaşıyorum. inanmayın.
  • yazar; yolun hemen sağındaki mini etekli kadını görmemiş olup, arabalar kendine durmuş zannettiren açıklamadır.

türkiyede böyle birşey mümkün mü? olsa ne güzel olurdu dedirten entrydir.

not: değerli kadın arkadaşlarım; lütfen mini etekli kadına takılmayınız. ironi erkekler için yapılmıştır. size karşı saygımız sonsuzdur.
  • er ryan'ı kurtarmak filmine benzeyen bir hadise.

hatırlarsanız filmde tom hanks kendisini ezmeye gelen alman panzerine, çaresizce tabancasıyla ateş ediyordu ve 4., 5.. ateşten sonra tank patlıyordu. tom hanks dahil herkes "vay amq" diye şaşırırken 2 saniye sonra üzerinden geçen uçak durumu açıklıyordu.
  • ic anadolunun göbeğinden bildiriyorum. kayseri'de henüz gerçekleşmemiş olaydır. böyle dolandırıcılıklara itibar etmeyin. :)
  • iddia sahibinin çayyolu, çankaya veya batıkent'te olduğunu gösteren iddia.
  • ankara’dan bildiriyorum saçmasapan konuşma la
  • zaman bükülmesi olmuş olabilir.
  • şu an muhtemelen bir başka bir yaya geçidinin üzerine serilmiş vücudunun üstüne gazete konulan rahmetlinin son beyanıdır.
hesabın var mı? giriş yap