şükela:  tümü | bugün
  • alo garanti telefon numarası
  • bir özel servis numarası:
    garanti bankasi a.ş
  • son üç rakamı itibariyle sapkınlıkların ve sapkın insanların(allahım bu ne türkçe.ağlamak istiyorum) yönlenebileceği telefon numarası:
    -alo bebeğim ben hangi numarayı aradığımı şaşırdım kaçtı buranın telefonu
    -444 0 333 efendim
    -bir daha söyle bakiim
    -444 0 333 efendim
    -sen ne güzel 333 diyorsun bir daha söyle bakiim şöyle aşağılara doğru...
    -öhömöhömpöhoehzartzurt...
  • (bkz: 444 0 334)
  • "şuan tüm müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimizle..."
    cümlesini 86943459 kere duyuran, 4440333 falan olduran öldüren dedirten oeh numara.
    (bkz: yeter)
  • (bkz: alo garanti)
  • beni uzun süredir cep telefonumdan taciz eden numara. arıyorlar, "şu hizmetimizi duyurmak istiyoruz, şu kartımızdan ister misiniz?" gibi şeyler söylüyorlar, "ilgilenmiyorum, sağolun" diyorum, mutlaka bir "ama şöyle avantajlarımız, şöyle puanlarımız var, nasıl ilgilenmezsiniz?" şoku yaşıyorlar, "her arayışınızda hayır diyorum; hayır, hayır demektir, anlayın artık" diyor ve kapatıyorum. iki haftadır her gün böyle.

45 dakika kadar önce tekrar bu numaradan arandım ve açtığımda fark ettim ki birtakım sesler geliyor ama benimle konuşan yok. adeta bir bankacılık hizmetleri limbosuna düşmüşüm. 45 dakikadır telefonum açık, 45 dakikadır sesler gelmeye devam ediyor, her beş dakika için 5 avea kontörü hediye alırım belki diye onlar kapatana kadar kapatmayacağım. laftan anlamamalarının karşılığı olsun bari.
  • hakkındaki taciz iddalarına sonuna kadar katıldığım banka şirketinin numarası. güzel bir öğlen uykusu çekerken before i forget ile beni uyandırıp, açtığımda ise sesimi dinlemekle yetinmeyip ses bile vermeyen sistem. ev havası alıyorlar herhalde telefonu açık tutma bahanesiyle. değişik bir telekulak yöntemi.
  • iki haftadır 0212'li numarası çaldırıp kapatıyor. önceleri cevapsızlarını görüp "eyvah bonus kart verecekler" diye sıkıntı etmiştim, denk gelince farkettim tıpkı şu +359'lu numaralar gibi kısa bir çaldırıp kapatıyor. anlamadım gitti.
  • aradığımda her hangi bir karşılık alamadığım numara. çalıyor çalıyor çalıyor açan yok... bazen de meşgul oluyor. telesekreter bile bakmıyor o derece yoğunlar.