şükela:  tümü | bugün soru sor
 • alo garanti telefon numarası
 • bir özel servis numarası:
  garanti bankasi a.ş
 • son üç rakamı itibariyle sapkınlıkların ve sapkın insanların(allahım bu ne türkçe.ağlamak istiyorum) yönlenebileceği telefon numarası:
  -alo bebeğim ben hangi numarayı aradığımı şaşırdım kaçtı buranın telefonu
  -444 0 333 efendim
  -bir daha söyle bakiim
  -444 0 333 efendim
  -sen ne güzel 333 diyorsun bir daha söyle bakiim şöyle aşağılara doğru...
  -öhömöhömpöhoehzartzurt...
 • (bkz: 444 0 334)
 • "şuan tüm müşteri temsilcilerimiz diğer müşterilerimizle..."
  cümlesini 86943459 kere duyuran, 4440333 falan olduran öldüren dedirten oeh numara.
  (bkz: yeter)
 • (bkz: alo garanti)
 • beni uzun süredir cep telefonumdan taciz eden numara. arıyorlar, "şu hizmetimizi duyurmak istiyoruz, şu kartımızdan ister misiniz?" gibi şeyler söylüyorlar, "ilgilenmiyorum, sağolun" diyorum, mutlaka bir "ama şöyle avantajlarımız, şöyle puanlarımız var, nasıl ilgilenmezsiniz?" şoku yaşıyorlar, "her arayışınızda hayır diyorum; hayır, hayır demektir, anlayın artık" diyor ve kapatıyorum. iki haftadır her gün böyle.

  45 dakika kadar önce tekrar bu numaradan arandım ve açtığımda fark ettim ki birtakım sesler geliyor ama benimle konuşan yok. adeta bir bankacılık hizmetleri limbosuna düşmüşüm. 45 dakikadır telefonum açık, 45 dakikadır sesler gelmeye devam ediyor, her beş dakika için 5 avea kontörü hediye alırım belki diye onlar kapatana kadar kapatmayacağım. laftan anlamamalarının karşılığı olsun bari.
 • hakkındaki taciz iddalarına sonuna kadar katıldığım banka şirketinin numarası. güzel bir öğlen uykusu çekerken before i forget ile beni uyandırıp, açtığımda ise sesimi dinlemekle yetinmeyip ses bile vermeyen sistem. ev havası alıyorlar herhalde telefonu açık tutma bahanesiyle. değişik bir telekulak yöntemi.
 • aradıklarında telefon ekranında 0212 444 0 333 şeklinde görülen numara.. sürekli arıyorlar durduramıyoruz efendim. aslında hikayemiz tam olarak şöyle, nerdeyse son 10 gündür böyle bir numara beni arıyor fakat ben tırıvırı nedenlerle rahatsız ettiklerini bildiğimden açmıyordum.. nezaman ki bu sabah telefonum kapalı, telesekreter devredeyken arayıp bir de üstüne yanlışlıkla mesaj bıraktılar ozaman tüm foyaları meydana çıktı. zaten son günlerde artan, ev halkının da denk geldiği telefon bankacılığı ya da polis- jandarma kılığında arayıp, kimlik bilgilerini alarak yapılan dolandırıcılıklar şahsımda tetikte olma güdülerini harekete geçirmişlerdi, komik mesajı* dinledikten sonra da internette bir araştırma yapayım dedim ve bu numara hakkında bir sürü şikayet okudum.. buraya da belki çoğu kişi hala bilmiyordur diye yazıyorum ama benim asıl anlamadığım garanti bankası bu işi neden araştırmıyor, düpedüz kendi adı kullanılıyor ve bankayı aradığınızda -ki bu sebepten bir çok geri dönüş olmuş garanti bankasına- kayıtlarımızda böyle bir arama yoktur diyor.. sen sağ ben selamet durumu anlayacağınız..
  (bkz: bu da böyle bir anımdı)

  *arayan hatun telesekretere konuştuğunu bilmeden durmadan alo alo duyuyor musunuz kimsiniz falan vs. diyerek önce bir saçmalıyor, bu arada arkadan sanki çağrı merkezindeymiş gibi sesler geliyor, sonrasında lütfen daha sonra tekrar görüşelim deyip kapatıyor. kendi bankamdan çoğu kez arandım her defasında kimi aradıklarını bilerek ve teyit ederek konuşmaya başlıyorlar ya garanti bankası operatörleri çok amatör ya da bu işte bir bit yeniği var. en komiği de hayatımda garanti bankası önünden dahi geçmişliğim yoktur nereden buldu telefonumu aklım çok karışık sözlük -hala da arıyor yahu insaf açmıyorum fobim var-...
 • iki haftadır 0212'li numarası çaldırıp kapatıyor. önceleri cevapsızlarını görüp "eyvah bonus kart verecekler" diye sıkıntı etmiştim, denk gelince farkettim tıpkı şu +359'lu numaralar gibi kısa bir çaldırıp kapatıyor. anlamadım gitti.