• bir daha "an itibariyle açıklanmıştır" geyiği yapacak am beyinli dalyarağın götüne ösym'nin sikindirik sınav okuma cihazı girsin dediğim amına soktuğumun sınavı. delirttiniz lan beni:
    hüleeaynnn
  • e-yds ustune maliye bakanligi uzman yrd. yerlestirme sonucu aciklamis osym. ama daha hala yds yok. adamlar * geciyor resmen. bakalim altindan ne cikacak, hayirlisi
  • sonuçlar yine yarınlara kaldı.

siyasi görüşlerimi değiştirecek kadar sinirlendirmiş, sonuçlarının hala açıklanmamasıyla stres yaptırmış sikik sınav. son iki senedir devletin ve bürokrasinin nefesini ensemde hissediyorum. en azından bunun hakkını verip şu sınavı da açıklayıverse diyecem ki ha baskıcı,otoriter felan ama en azından işliyor tıkır tıkır. yok! işlemiyor.

not: dolmuş çabuk gelsin diye bazen sigara yakarım, aksiliğine sigara bitmeden gelir. bu entryi de totem niyetine giriyorum belki yarın açıklanır ve bu yazı sabırsızlıktan çatlamış birinin anlamsız bir entrisi olarak kalır.
  • torpilden dolayı geciktiğini düşünmediğim sınav.kabaca hesap yaparsak 20 tane bakan olsa 10'ar tane yakını sınava girse hepsine de +20 puanı 2 saatte döşer geçerler hadi yarım gün olsun.

başka birşey var kesin..açıklasınlar ne olduysa bir memurun küçük çocuğu mu geldi yırttı kağıtları ne oldu hiç bilmiyoruz...elimiz kolumuzda bağlı okul da değilki hocanın odaya girip okusun diye baskı yapalım, bireysel olarak öğrenelim notları .iyicene keyfim kaçtı bak nasıl geçtiğini bile unuttum sınavın 30 alsam şok olmam doğrudur der geçer giderim o derece soğudum sınavdan.
  • şeker vermeyince fark etmemiz lazımdı, bildiğin tezgâha gelmişiz. ben bir dahaki eyds ye giriyorum. siz de başınızın çaresine bakın.
    ha bu arada 70 tl'nin de üzerine soğuk su için. sınavı boşver de, şekerimizden ne istedin...
  • açıklansa da yüzüç alanları tebrik etsek.
  • aciklanmasini eksi sozlukten takip ettigim sinav. yalniz son enrtye bakinca cok agir spoiler yemis gibi olunuyo. o yuzden ben onlarca entry okuyup aciklandi, aciklanmadi, aciklandi, aciklanmadi diye egleniyorum kendi capimda. ben tatmin oldum sahsen. tesekkurler osym.
  • sonuç açıklama sayfasına bakmamın ardından dönüp bir de ekşi sözlükten teyit eder oldum. ben delirdim şahsen. teşekkürler ösym
  • köyün birinde bir mezar soyguncusu varmış. cenaze gömüldükten bir gün sonra mezara bir bakarlarmış ki; mezar soyulmuş, bütün ziynet eşyaları çalınmış. köylü bu mezar soyguncusunu bilirmiş bilmesine de bir türlü yakalayamazmış. gel zaman, git zaman bu böyle sürüp giderken mezar soyguncusu ölüm döşeğine düşmüş ve oğlunu çağırarak itirafta bulunmuş:
    -bak oğlum, ben bu güne kadar sizin rızkınızı mezar soyarak çıkardım. şimdi ölüp gidiyorum. arkamdan tüm köylü bayram yapacak. bir kişi bile "allah rahmet eylesin." demeyecek. "oh be, öldü de kurtulduk!.." diyecekler.
    bu olay oğlanın çok gücüne gitmiş. babasına demiş ki:
    -baba, sana söz veriyorum herkes arkandan rahmet okuyacak.
    mezar soyguncusu ölünce, bütün köylü bayram etmeye başlamış. birkaç gün sonra köyde yine bir cenaze, ama köylünün içi rahat. cenaze tüm ziynetiyle beraber gömülmüş. bir gün sonra mezarlığa gidildiğinde oda ne? mezar yine soyulmuş ve eskisinden farklı olarak cenazenin kıçına koca bir kazık çakılmış. köylüler bunu görünce, şöyle demişler:
    -yahu, allah rahmet eylesin ahmet efendi de mezar soyardı, ama hiç olmazsa kazık çakmazdı!..

demek istediğim, ali demir'i hiç sevmezdik, ama görünüşe göre ömer demir bize ali demir'i mumla aratacak. bu sınav vesilesiylede bunu anlamış olduk.
hesabın var mı? giriş yap