• geçen yıl ödülü kazanan lost'un bu sefer en iyi drama dalında aday olmadığı saçmalık. hikayeleri tek bölümde sonuçlanmayan karmaşık dizilere emmy oy verenlerinin akılları basmaz denir hep ama e yuh artık. taksim metrosu girişinde imza kampanyası başlatıyorum, elemanlarımı istiklal caddesi'ne salıyorum. bu akademiyi indiricez, başka yolu yok.
  • oylama sisteminin değiştiği, artık gözden kaçan yapımlara da şans tanınacağı yönündeki beyanatlara rağmen açıklanan adaylarına bakınca anlayabileceğimiz üzere gene pek bir şeyin değişmediğini gördüğümüz, 27 ağustos 2006'da gerçekleştirilecek ödül töreni..

lost'u izlememekle birlikte sadece teknik ödüllerde aday olmasına anlam verememeyi geçin (pardon best casting'de mi ne adaydı galiba), battlestar galactica'yı izlemekle birlikte bu eşsiz yapıma da bikaç teknik dalda adaylık vermekten öteye geçmemelerine şaşıp kalıyorum.. ne diye şaşırıyorum bilmiyorum ama işte öyle..

http://www.emmys.org/…s/2006emmys/primetimenoms.php
  • gecen yıl emmy fatihi lost un bu yıl "drama dalında en iyi dizi kategorisi" nde aday olarak gösterilmemesine sasirip kaldigim etkinlik.
    into the west 16 dalda aday olmustur bu arada.
  • lost yapımcıları dizinin 6 sezonluk olacağını açıklayarak iyi halt etmişlerdir...zira bu yıl aday olamaması başka türlü açıklanamaz bence..
  • an itibariyle başlayan kırmızı halı töreniyle dizi oyuncularının cnbce ekranlarına arz-ı endam ettiği tören.
    adları bilinmeyen taş gibi hatunlar ve adları bilinmeyen taş gibi herifler silsilesi.
  • bu seneki emmyler'deki bir diğer rezillik de, mini dizi ya da tv filminde en iyi yardımcı kadın oyuncu kategorisinde mrs. harris'deki "performansıyla" ellen burstyn'e adaylık verilmesi. zira burstyn filmde sadece bir flashback'de 14 saniye görünüp iki cümle ediyor. karakterin künyedeki ismi "ex-lover #3", rol de cameo'nun daniskası.

emmy akademisi oy verenlerinin önlerine gelen pusulalarda tanıdıkları, sevdikleri, saygın aktörlere oy verdiklerinin bir örneği. dizileri, filmleri seyretmelerine luzum bile yok. "ellen burstyn? tick."
  • conan o'brian denen adamın gülmekten yerlere yatırdığı ödül töreni.ayrıca cncbe de türkçe yorum katıldığından birşey anlayamayanlar için pro7 de izlemek tercih edilebilir.

edit : pro7 kanalı digiturkde 107. kanal olmakla beraber kablo tv de var mı bilemiyorum.
  • keşke çevirmenin sesini kısmak gibi bir seçenek olsaydı diyerek izlediğim tören.
  • lost'suz olması nedeniyle günaha girmektedir bu ödül töreni...
    çarpılacaklar haberleri yok, sırf black smoke gelicek diye izliyorum.!
  • sandra ohcuğumu seçmeyerek üzmüşlerdir. (bkz: #8948711)
hesabın var mı? giriş yap