*

• neden gitmeyeyim? alisveris yapicam, gotume mi sokayim posetleri?
  • havaalanı taksicisi mottosu.
  • kıçı arabaya alışmamış suser söylemi. tuvalete bile arabayla gidesim var. yazar haksız mı çok da değil ama 5 km çok olmuş. 1, 2 desen eyvallah da. 5 km ye ankarada taksi 30 lira yazıyor ameke. kısa mesafe mi
  • bulunduğum yerden işyerine dolmuş otobüs yok. 30 dk yürü sonra dolmuş durursa, tek ayak üstünde duracak kadar yere 15 dk. boyunca leylek gibi dur. akşama kadar çalış akşamda aynı yol, artı giderken bide yokuş çık. bide üstüne dolmuş parası. ama arabayla öylemi, işe git gel araba 1 tl yakacakken ben niye fazla para verip çile çekeyim?
  • (bkz: züğürt tesellisi)

benim merak ettiğim böyle mal insanların özgüvenlerinin kaynağı.
  • 5 km yolun yürüyerek ortlama 1 saat alınacağını düşünmeden konuşan insanların kararıdır. gün içerisinde 5-6 defa 4 kmlik yolu işlerini halletmek için yürümelerini şiddetle tavsiye ederim.
  • doğrudur çünkü 5km'lik egg'imiz incubate olmaz.
  • fakir avuntusu olan sıçıntı düşüncelerden ibaret eylemler bütünü....
  • her gün bir torba alınırsa ne aldığını anlamazsın yahu. bazı şeylerin topluca halledilmesi daha iyi.

bir de yürümeyi seven biri olarak söylüyorum, 5 km abartılı olmuş. ilçenin bir ucundan öteki ucuna gitmek her zaman kolay olmuyor. millet işten çıkıyor yorgun argın bir de yürümeyi mi düşünecek? güzel öneri ama uygulamada sıkıntı çok dediğim öneri.
  • saçma bir öneri cümlesi. kilometresi 10 dakikadan 50 dakika niye ekmek almak için yürüyeyim arkadaşım ben. ekmek yemem daha iyi. bak obeziteye de çözüm buldum düşük iq'm ile.
hesabın var mı? giriş yap