• dolmabahçe sarayını atatürkün yaptırdığı sanan bazı andavalları mutlu eden açıklama.

edit: tabi dudayeva efendi entry'sini silip gitmiş.
  • bina yasal diyemeyen, masraf miktarını açıklayamayan zavallı açıklama.
    anca "tapuyu üzerimize yapmadık" diyebiliyorlar.

gelin bizim mahalleyi de platin kaplayın lan o zaman, tapusu devletin nasıl olsa, benim üzerime yapmış olmuyorsunuz. kulağa saçma geliyor değil mi? yoo, akp mantığıyla bakarsak gayet mümkün.
  • yanına 500 metre yaklaşsam keskin nişancılar tarafından delik deşik edileceğim ev nasıl benim oluyor amk?

ulan biraz ölçülü sallar insan. doymadılar yalana, arsızlığa. doyamayacaklar.

yapım faturası zaten bize girdi, bir de anladığım kadarıyla faturaları, giderleri de bize girecek.

(bkz: ya ne olacaktı)
  • bu pazar kahvaltımı ak-saray'da yapabiliyor muyum? ve bir de bahsi geçen "büyeyen türkiye"yi bir tek ben mi göremiyorum? şeklinde aklıma sorular getiren açıklama.
  • ha tamam o zaman kalıbını kullanarak sikindirik bir espriyle geçiştirecektim de yine de iki çift laf etmeden tutamadım kendimi.

granitlerle, yaldızlarla süslü devasa taş yığınları milletin ve devletin itibarını belirlemez. yerin kat kat altında ter döken insanlarının canlarının güvenliği için patronların yaşam odaları yaptırmalarını sağlayabiliyor musun sağlayamıyor musun? milletin ve devletin itibarı tam da oradadır işte.
  • (bkz: epic fail)

prandelli'nin basın açıklamaları gibi olmuş.

başka sözüm yok.
  • ironik!

program başına 20bin tl (aylık 600bin tl) alıp da "islam dini tutumlu olma, paylaşma, tokken aç olanları da düşünme dinidir" diye nasihat veren nihat hatipoğlu abimizin yaptığı kadar ironik!
  • (bkz: patron çıldırdı)

abi madem ak-saray'ın tapusu milletin, o zaman satın da milletin bunca borcuna derman olun anasını satiyim.
    normali de bu değil mi zaten? çok darda kalırsan satarsın gayrimenkulünü, ödersin borçlarını.

tapusu bizimmiş de, bu kadar büyütülecek bi şey yokmuş da bilmem ne... resmen salak yerine koyuyorlar bizi.
  • ne bok yerlerse yesinler. bende para var aq 2 damla aşa muhtaç olanlar sikilsinler aq bunun parası nasıl olsa daha fazla vergiden çıkıyor. eh aq arabamı alabilirim istediğim zaman isterlerse ötv'yi %200 yapsınlar, sigara alkol de gırla aq ona da param var. asgari ücretle kitaba inanıyor diye bu vicdansızlara oy verenler düşünsün.

artık heriflere imam hatip'lerde nasıl bir istismar uygulandıysa adamlar memleketi soymaktan bir hal oldular.
hesabın var mı? giriş yap