şükela:  tümü | bugün
  • insanı değişik düşüncelere sürükleyen istatistik

dünyada kaç kız var ? milyonlarca. 3 milyar. 3 milyar ikiyle çarp 6 milyar kız ayağı. hadi dünyada iki tane de 3 ayaklı doğmuş kız olsun. 6000000002 kız ayağı. 6 milyar kız ayağı eşittir 6 milyar kız çorabı (iki tane de 3 ayaklı doğan kabul ettik) 2 küsürat + bir de fazlalığı var şusu var busu var kıtlık zamanı için saklanan üretilen atılan kaybolan çoraplar bantta kancaya takılan. takriben 8 milyar küsürat 2 kız çorabı var

bana göre de kızların yaşaması saçmalık ekonomiye zarar verirler fabrikalar ped, toka, şeker, boncuk, zenci müzisyen biblosu, 3 ay sonra atılacak ucuz keman üretmek için boşuna çalışır. bu konu kızlarla tartışılır şudur budur. ama ne zaman kızların ayakları sıcacık olsun diye çalışan o kız çorabı fabrikalarını düşünsem kalbim aşırı sıkışmaya mutsuz olduğum her an için üzülmeye şükretmediğime dair aptallığıma yanıp pencereye yakınsarım bedenimle hz. musa'nın nasıl bir keçiyi boynuzlarından tutarak,tekrar yuvasına götürdüğünü anımsar tatlı düşüncelere dalarım. gerçekten de böyle yapmıştı hz. musa ama keçi ne düşünmüştü canı yanmış mıydı o kara gözleriyle toz toprak yürürken köhne ahırına ahir zamanın bizi uğrattı haksızlığa karşı atomların değişik bir diziliminden doğan parlak ve ruhani bir düşünce uğramış mıydı yaşam sonsuzdu neticede,
    yeniden yeniden dirilecektik biliyordum keçiyle beraber keçinin yanında belki bir zamanlar zavallı kapkara bir şey olarak görülen karıncalar da balina olarak doğacaktı
    sonsuz yaşam çevriminde

neden böyle oluyordu insan gece çökünce kızların ayaklarını düşünürken kalp krizi geçirecekmiş gibi masadan destek alarak yürüyor son kez derin bir nefes alıyor o ayakları saran türlü türlü çorapları düşünürken hırıl hırıl nefessizleşiyor her bir nefessizleşmede adımları zorlaşırken hala ama hala hello kitty desenli çorabın etkisinden kurtulamıyordu da bir yengecin yürüyüşündeki aksaklık kadar derin bir aksaklıkla gözleri yapyaşlı vuruyordu kendini köşelerine odanın, odanın köşesinde bekliyordu adeta

sanki zaman geçsin
    her şey bitsin ve yeniden doğsun dünya istiyordu sanki bir şey değişecek gibi yeniden doğumda
  • susuunn! sandro konuşuyor, konuş sandro.
  • ne okudum lan ben
  • “vişne süt bımbık” diye düşündürtür..

edit: sandro’yu bilmeyen yeni yetmeler “bu ne amk” mesajlarıyla doldurmuş..

“vişne süt bımbık” sihirli bir söz.. tavşan düşürüyor..
  • dünyada yüzmilyarlarca çorap olduğunu farketmemi sağlayan başlık. hatta belki de dünyada bir trilyon tane çorap vardır.
  • yalnız bir ayak fetişisti olarak hayata küsme sebebim
  • sonuna kadar okumadım, nicke bakmadan tahminim suser sandro,
    şimdi bakalım, bingo.
  • biz fetişistler için bolluk demektir.