• partili partisiz herkes tarafından desteklenmesi gereken karardır.

2013'ten beri izlemiyorum, izlememeye devam edeceğim.
  • alkışladığımız karardır. diğer kanallara da "gelinim sen de anla," denmiştir.

açıklamanın video linki burada.
  • medyaya bir ders verilmesi gerektiği için desteklediğim karardır.

ben zaten izlemiyordum, üzerine geldi.
  • bazukayı ateşlemişler. ama seçmene de izlememeleri çağrısı yapmalarını beklerdim. çok mu şey istiyorum bilemedim.

edit: düzeltiyorum. tastamam bir boykot çağrısı yapılmış. servisteyken bakamadım. beklemiyordum diyebilirim.
  • kanalı tarafsızlığa davet ederek açıklanan karardır.
  • zaten cnn türk kanalı chp'ye yayınlarında yer vermiyordu çok şeylerinde olmaz ancaaaak;
    halk olarak biz de bu boykota katılırsak o zaman ağlaya ağlaya özür dilerler.
  • chp sonunda boykot kararını aldı.

ülkede bir şeylerin değişmesi için chp’nin daha radikal kararlar alması lazım.
    ana akım denilen medya akp’nin iktidarının sürmesi için her türlü algı operasyonunu yapıyor, bu kararla bu algı operasyonuna muhalefet tarafından su taşınmamış olacak.

sonuna kadar boykotu destekliyorum.
  • son derece doğru bir karardır. yetmez ama evet! ntv, habertürk falan çok mu farklı sanki?!
  • (bkz: süper olay)
  • ak troller istedikleri kadar ağlasın bu başlık altında.. ne kadar etkili bir karar olduğunu göreceksiniz. 3 vakte kadar malum sahistan çok büyük bir çıkış bekliyorum bu konuyla ilgili..
hesabın var mı? giriş yap