• bi yürüyün gidin. başımızda bunca dert varken bir de hırlıyı hırsızı sokağa salıp yağma mı yaptırtacaksınız. allah'ın fırsatçıları..

onun %77 hata dediği, mesela alkollü araba kullanıp 200 km hızla bir aileyi komple yok eden suçluların 6-7 ay sonra salınmasıdır herhalde.

edit: başlığı green king nickli yazar açmış. sonra silmiş kaçmış, başlık da başa kalmış.. yazdığı entry'nin ekran görüntüsünü iyi ki almışım...
    görsel
  • ne alakası var şimdi?

t: bir talep.
  • yağmacımız, tecavüzcümüz eksik zaten. sana olur veren moderasyonun amk ben; bu kadar karanlık bir gündemde şunu araya sıkıştırıyorsun amın düdüğü seni.
  • mahalle yanarken..
  • cezaevinde her yatanı gaspçı, hırsız , namussuz sanan tipleri gösteren başlıktır. başına gelirse görürsün burada geniş geniş yazmayı.

tanım: bu kadar hukuksuz yargılamanın olduğu bir ülkede gerekli hale gelmiştir. karşı komşumun çocuğu zaman gazetesi abonesi diye 6 ay yattı, davası devam ediyor amk ne anlatıyorsunuz siz?
  • aynen tecavüzcüleri katilleri salalım da milletın yıkıntıların arasında ırzına geçip ölenlerin kopan kollarından bileziklerini yağmalasınlar.
  • her kuşu siktik bir o kaldı anasını satayım.
  • "kapalıdaki mahkumların ne suçu var? " demiş herif. ulan suçu yoktu da hapiste ne işi vardı. mahalle yanıyor bunlarda kendilerini kurtarma derdinde.
  • (bkz: pusuya yatmak) nedir ve ne amaçla yapılır? ben bu olası böyle bir kararda devlet ve halk namına en ufak bir fayda görmüyorum. aksine işleri iyiden iyiye çığırından çıkaracak saçma sapan bir karar olacaktır.
  • sövsem olmayacak sövmesem gönül razı değil.

7 dilde ağız dolusu sövdürmek mi amacın kendine?
hesabın var mı? giriş yap