• muhtemelen bunamistir.
  • ya dayak yememiştir, ya da sayı saymasını bilmiyordur muhtemelen.
  • e gelmişken üç kulhu bi de elham okur artık, eşek değil ya...
  • (bkz: ahiretbuddy)
  • (bkz: corpse bride)*
  • (bkz: dunedain)
    (bkz: elf)
    (bkz: vampir)
    (bkz: marty mcfly)
    (bkz: ajda pekkan)
  • simdi tabii, ben sakaci bir insan oldugumdan ve bu sozu cumle icinde kullanamadan olmekten ciddi ciddi korktugumdan kelli, kendisine "yangin bitti hortumu gotune sok guzelim" demekten zerre imtina etmem ama sonra bir durup dusunurum. sondaki "guzelim" iyi oldu mu, tonlamam yeterince karizmatik miydi, cumle esnasinda nereye bakiyordum...

bu tip cumleleri dogru yerlerde kullanabilmek cok ciddi onem arz eder. sessizce karanlikta kaybolmak ve oracikta maymuna donmek arasindaki cizgiyi de yer yer basit bir tonlama belirler. o sebeple onceden calismak ve bol bol pratik yaparak tecrube kazanmak gerekir.

misal, aksamlari eve geldiginizde bes dakikanizi ayirin ve aynanin karsisina gecip bu sozu soyleyin. ya da ne bileyim, yatmadan once, dislerinizi fircaladiktan sonra, agzinizi calkalamadan evvel "yangin bitti hortumu gotune sok bebeyim" demeyi deneyin. bakalim agziniz kopukluyken de soyleyebiliyor musunuz? yeterince duzgun soyleyemediniz degil mi? soyleyemezsiniz. cunku calismadiniz. cunku pratik yapmadiniz. aynanin icine sictiginizla kaldiniz. tebrikler.
  • eski sevgilimdir.net "o"dur yani.böyle bir gerizekalılığı kendisinden başka yapabilecek bir insanoğlu olamaz.
  • sanıldığı kadar kötü bir senaryo yaratmamış kişidir.

zira geçen gün metroda 60 yaşının hayli üstünde iki dayının muhabbetine kulak misafiri olmuştum, kendisi,
    -ahh ah ben gençkene sevdiğimi alamadım hep ondan oldu bunlar!
    diye iç geçirmişti.

metroya giden yolda ne genç çiftler sevgilisinin elini daha da sıkı tuttu o vakit.
hesabın var mı? giriş yap