65 entry daha
  • * bekledigimden cok kalabalikti; ce$it ce$it insan vardi ortamda. hic anlam veremedigim guruh ise suslenip puslenip gelmi$ birkac tiki hanimefendiydi.

* beklenen slave to the grind giri$iyle $enlendi ortalik, sonrasinda sanirim piece of me'de birkac heyecanli gencin ta$kinlik yapmasiyla baz kesti $arkiyi. siktirin gidin dedi. bir an korktum 1-2 $arki sonra yarida birakip gider bu diye ama neyseki olmadi oyle bir $ey.

* yine sanirim frozen'da geri geri giderken ayagi takilip kicinin uzerine du$uverdi dalyan gibi adam.

* bazi $arkilara deginecek olursak: 18 and life bi ayri guzel oldu. sanki herkes yillardir bu $arkiyi canli soylemeyi bekliyor gibiydi. sonra monkey business'da bir anda koptu ortalik. i remember you ba$layinca huzunlenildi. son olarak herkesin bagira cagira istedigi youth gone wild ile bitti.

* sebastian efendi bekledigim kadar $i$ko degildi fakat o ya$a ragmen ma$allahi vardi. sesi bazi yerlerde eskisi gibi cikmadi. bazi yerlerde de sozleri kacirip "hey hoouu" dedi ama olsun. yine de superdi.

* steve digiorgio pek guzel bir insanmi$, $arkilara oldukca yaki$mi$. helal olsun.

* velhasil kelam gayet guzel bir geceydi fakat neden bilmiyorum bekledigim keyfi, co$kuyu yakalayamadim ben bu konserde. sanki bir $eyler eksik gibi geldi bana. buna ragmen kacirsaydim cok uzulecegim bir firsat olacakti.
    sebastian bach buyuk adam.. ke$ke yazin rtn'de olsaydi da "anami becerirken, kiz karde$imi duzerken" diyerek yerlerde surunen vokalist bozuntularina ve bunlari izleyip tapanlara bu i$in nasil yapilacagini gosterseydi.
    son olarak emegi gecenlere te$ekkur etmek isterim nacizane. devami olur umarim...
14 entry daha
hesabın var mı? giriş yap