• haftasonu basılı gazetede türkiye'de geleceğini okuduğum, ama şimdi o haberi internette siksen bulamadığım için gerçekliğine inanamadığım marka.

ya prothedop'la arada bi telepati oldu, ya bende clairvoyance başladı, ama cumartesi bişeyler oldu.
  • mini-kruvasanları mükemmeldir.
  • ülkemizde satışına başlanması tüm yurtta ve dış temsilciliklerde coşkuyla karşılandı.
  • güzel değil. ekşisözlük abartı timi hemen üşüşmüş buraya da. bayat ekmeğe sürülmüş reçelden farkı var diyen çıksın karşıma. tr dışındakini bilmem ama trdeki resmen gereksiz.
  • bulgaristan'da yediklerim daha kaliteli, bol malzemeli, yumuşacık, mis kokulu, tadına doyulmaz iken turkiye'de üretilen maalesef ki böyle değildir. kupkurudur, serttir ve bariz bir şekilde malzemeden de kısılmıştır. hayalkırıklığıdır.
  • craig david'in söylediğine bugün bir playlistte rastgeldiğim şarkı. mutlu oldum durduk yere. lise zamanlarımı hatırlattı bana. ben de 17 oldum ulan diye bağırasım geldi.
  • bisküvi niyetine marketlerde satılan , öylesine bir şey işte diye düşünebileceğiniz bir kruvasan bu kadar mı güzel olur.
    4 günde kaçyüzbin tane tükettik sayamadım, uğruna kavgalar yaptık sonuncuyu sen yedin, çikolatalı kısmını bitirdin bilmemne diye, ilk benzincide durup aldık falan.

güya birkaç gün dayansın diye 10 tane de yanımıza aldık ama daha havaalanından eve geleli 3saat olmadan 10tanesini de tüketmişiz, oturdum ağlıyorum.

tanım: türkiyede olmayan bir abur cubur.
  • 2000 yılları civarı bir kruvasan markası çıkmıştı piyasaya. çilek, vişne, kayısı marmelatlı ve çikolata kremalı. çok severek yerdim sonra yok oldu o piyasadan (ki markayı da hatırlayamıyorum ve bu çok gıcık bi durum, hatırlayan varsa bildirsin lütfen) o zamandan beri yediğim hazır aromalı kruvasanlar arasından en iyisi diyebilirim. vişnelisi özellikle çok hoş. lütfen bu da piyasadan yok olmasın :(
  • reklamlarındaki asabi basketbolcuların ve asabi, şımarık çocuğun amaçlarının ne olduğunu anlayamadığım firma.

ya bilader altı üstü bir kruvasan satıyorsun. bu ne şiddet bu celal ?
  • ingiliz vokal craig david'in 2000 yılında çıkartmış olduğu born to do it adlı albümün hit parçası.

(bkz: craig david)
hesabın var mı? giriş yap