• içişleri bakanlığının kendi işinden daha çok başka işleri yapması durumu.
    la sanane arkadaş senin işin bu mu bakanlık olarak. senin işin ülkücü/mhp güzellemesi yapmak mı? onları aklamak mı?
  • kamuoyuna saygısızca duyurmuşlar.
  • suç işleyenlerin değil suçu gösterenlerin daha suçlu olduğu bir düzendeyiz. verilen mesaj şu: vurun kırın parçalayın gerekirse adam öldürün ama iktidarı zora düşürecek birşey yayınlayıp suçların en büyüğünü işlemeyin.
  • -siyasi kaygılara dair- şu eforu kadına şiddeti önlemek için gösterseler, kadın cinayetlerinin çoğu büyük ölçüde önlenebilirdi.

ilgili partinin itibarını korumak, içişleri bakanlığı'nın derdi olmuş. o dövme altı ok olsaydı, bakanlığın aynı hassasiyeti gösterip göstermeyeceğini merak ettiğim tweettir.
  • süper tweet. hemen araştırılması gereken konu.

hatta rende binası sorumlusu kişi hiç boşa 3-5 serseriye para verip karşıt iş yaptırmaya çalışmasın. ben hazırladım. bu görseli kullansınlar.
    görsel
  • bu twitten sonra fotoğrafı çeken tecavüz edip öldürenden daha çok ceza alırsa şaşırmam.
  • 92 yaşındaki bir kadının tecavüze uğrayıp öldürülmesi değil, bu insanların nereden ve nasıl destek aldığının soruşturulması değil ama elindeki üç hilalin görüntülenmesinde kusur olup olmaması araştırılacakmış. vah benim ülkem vah.
  • çok ama çok büyük bir skandaldır bu tweet.
  • ittifaktan özür dilemişler bir nevi.
  • kelepçeli adamın elinin üstündeki dövmenin görülmesinde nasıl bir kasıt olabilir? sanki dövme kolunda da açıp göstermiş polisler.
    bakın burada ince bir nüans var. gözdağı var polislere. iç işleri mhp'yi koruyun kollayın dese bu kadar tepki çekmezdi.
    koca bakanlık 92 yaşındaki kadının evinde öldürülerek tecavüze uğramasıyla ilgilenmemiş, suçlunun siyasi partisini savunmaya geçmiş.
hesabın var mı? giriş yap