• gördüğüm en net freud sürçmesi. böyle bir itirafa nasıl bir kulp bulup davayı bir kez daha ertelediler aklım almıyor.
    şule'ye tecavüz edip sonra da 70 metreden aşağı attığını sen biliyorsun çağatay, suç ortağın berk biliyor, bu öyle internet çağına denk gelememiş, arkasız kalmış zavallı sevim tanürek'in cinayetine benzemez*, cümle alem biliyor şule'yi kimin öldürdüğünü, arkadaşların biliyor, akrabaların biliyor, arkanda duran ve bu davanın bir türlü sonuçlanmamasını sağlayan gizli el biliyor, sana hücrelerinin büyüyüp çoğalması için gerekli besin haricinde hiçbir şey, ne onur, ne kişilik, ne vicdan verebilmiş olan annen baban biliyor.
    ne yaparsan yap, ne dersen de, itiraflarını ne kadar duymazdan gelirlerse gelsinler, istersen sabahlara kadar "kızına sahip çıksaydın" diye tam ailenin sana verdiklerinin yansıması olarak bağır, artık sana gün yüzü yok. çünkü herkes biliyor, onu 70 metreden aşağı atanın sen olduğunu. herkes.
  • ayakkabısının çıkması normal de, senin 700 yıl ceza almaman anormal denmesi gereken itiraf.
  • itirafın daniskası.
    hala nasıl sonuçlanmıyor şu dava, gerçekten hayretle takip ediyorum.

bir ülkenin her şeyi mi bozuk olur.? evet olur.

adalet sistemi, at çöpe
    eğitim sistemi, at çöpe
    sosyal devlet işleyişi, at çöpe
    üretim, at çöpe
    uluslararası ilişkiler, at çöpe
    toplum bilinci, at çöpe
    ahlak, at çöpe
    insan eşitliği, at çöpe

bu kadar şeyi çöp kabul etmez be çöp.
    allah belanızı versin.
  • gerçi bizde hukuk garibana işler ama “70 metreden ‘atıldı’, ayakkabısının çıkması normal” demesi itiraftır.
    kızın ailesine de "kızınıza sahip çıksaydınız" demiştir.
    sahip çıkın yoksa gene elime geçeni 70 metreden atarım diyor adam.
  • bilinçdışı bir itirafa konu freud sürçmesi gibi duran cümle. (bkz: #79126979)
  • canimizi emanet ettigimiz adalet sisteminin bu sekilde olmasi da maalesef cografya gibi iste, kader sanirim.

ama ben kaderimi degistirmeye kararliyim.
  • kaygısız bir ruh hali ile söylenen cümle.
  • keşke birileri de seni 70 metreden atsa da ayakkabın çıkıyor mu çıkmıyor mu görsek.

tanım:insanın kanını donduran ancak adaletin tecelli etmesi hususunda hiçbir işe yaramayan itiraftır. işe yaramamasının nedeni hakimlerin dikkate almamasıdır. suçluyu aklamak için zaman aşımına uğratmak istemektedirler sanırım böyle sürekli erteleyerek.
    adam kendi ağzıyla itiraf etmiş, daha neyi bekliyorsunuz.
  • lan nasıl kıydınız lan? nasıl bir mahlukatsınız. ben bırak siddeti kufur etsem 3 gün kafamda pişman olurum. nasıl bir insansınız siz. nasıl vicdanınız var. hiç mi sızlamadı yüreginiz? size edecek küfür bulamıyorum.
  • adelet; bu toprakları terk edeli çok oldu.
hesabın var mı? giriş yap